Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2015, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu: öncelikler S.A

bizim sitelerimiz google ADSENSE YE uygun değil mi acaba?? çnkü kayıt yaptıma .com lu bir site ist,yor benden yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj15.08.2015, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: öncelikler S.A

evcilhayvanim1 yazmış:
bizim sitelerimiz google ADSENSE YE uygun değil mi acaba?? çnkü kayıt yaptıma .com lu bir site ist,yor benden yardımcı olursanız sevinirim


Merhaba,
Öncelikle Google AdSense'e ye kayıt olduysanız size olup olmaması hakkında bir ileti gelmesi gerekecektir. Gelen iletide size cevabı yazmaktadır. Kısaca program kriterlerine uyup uymadığınızı yazacaktır.

Ki ben olmayacağı kanısındayım. Sebebi şöyle olabilir; Google adsense politikası gereği "bir web sitesinde birden çok kullanıcı reklamı olması" yani webmenin barındırılan reklamları ile kendi google adsense hesabınızı tehlikeye atıyorsunuz ve büyük ihtimal bir süre sonra siz banlanıyorsunuz.

En önemlisi, sitenizin gerçek bir içeriği olması gereklidir.
Ücretsiz alan sağlayıcılarında (WEBME- tr.gg gibi) zaten sayfanızda istemesenizde bazı reklamlar yer almaktadır.
Bunun için gerçek bir web sayfası ile ilgilenmeyi ve bundan belli bir miktarda para kazanmayı hedefliyorsanız o zaman biraz paraya kıymanız gerekecektir. Bu şekilde ücretsiz servis sağlayan ve reklam barındıran bir alanda siz google tarafından en fazla indexlenmiş olup google' da belli sıralarda çıkabilirsiniz, onun dışında reklam veya diğer alanlarda pek bir aktiflik göremezsiniz maalesef.

İyi forumlar dilerim.
Wink
______________
Yakında burada! Since08_17


En son analogfikir tarafından 15.08.2015 10:21:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu