Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2015, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Video Ekleme

arkadaşlar siteme nasıl youtube,dailymation,izlesene,hariç bilgisayardan nasıl videomu ekleye bilirim veya kendi videomu yaptıktan sonra nasıl siteme ekleyebilirim ?
Mesaj15.09.2015, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme Video Ekleme

Allah-Sevdigi-Kullari yazmış:
arkadaşlar siteme nasıl youtube,dailymation,izlesene,hariç bilgisayardan nasıl videomu ekleye bilirim veya kendi videomu yaptıktan sonra nasıl siteme ekleyebilirim ?

Maalesef, böyle bir özellik bu alanda mevcut değil. Youtube, Dailymation, İzlesene gibi video paylaşım platformlarından paylaşım kodlarını eklemeniz mümkündür. Ama şahsınıza ait bir hostinginiz mevcut ise oraya yükleyebilirsiniz. Bu sistemde dediğiniz gibi bir yükleme işlemi yoktur. İyi forumlar dilerim.
______________
Yakında burada! Since08_17
Mesaj09.04.2016, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye Video Nasıl Eklenir 2016

2016da siteye nasıl video eklenio başka sitem için gerekli Rolling Eyes Question
Mesaj09.04.2016, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google veya diğer arama motorunu'dan youtube embed kodu alma diye aratırsanız istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ama halen bilgisayardan direkt olarak video yüklemek bu sistemde mevcut değil. Fakat dediğim gibi embed kodunu sitenize ekleyerek videonuzu sitenize eklersiniz.
______________


Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj09.05.2016, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteye Video Nasıl Eklenir 2016

SuperSponsor yazmış:
başka sitem için gerekli
Bu sorunun cevabı söz konusu başka sitenizin hangi sistemi kullandığına bağlıdır. Eğer siteniz BS'de ise, yukarıdaki cevaplardan da anlayacağınız üzere bu mümkün değildir ve mümkün olacak gibi de gözükmemektedir. Eğer ticari bir siteniz varsa, sitenize video eklemenin çok basit yolları vardır. Örneğin, videoyu sitenizin dosyalarının bulunduğu dizine uygun bir şekilde yüklersiniz ve daha sonra ona bağlantı ekleyebilirsiniz. Örneğin <a href="/medyalar/teknoloji/website-inceleme.mp4">Videoyu izlemek için tıklayınız.</a> gibi... Veya HTML5'in getirdiği değişikliklerden birisi olan video etiketini kullanarak videoyu sayfaya gömülü şekilde paylaşabilirsiniz. Örnek bir video etiketi kullanımı şu şekildedir:
Kod:
<video width="320" height="240" controls>
  <source src="website-inceleme.mp4" type="video/mp4">
</video>

______________
Mesaj28.10.2016, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu çözüldü mü ?
______________
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu