Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2015, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Alt sayfa/alt sayfa oluşturma

Selamlar. Site kurmaya yeni başladım. Html ya da diğer codeları bilmiyorum. Sitem ketumgri.tr.gg ben yarışmalar adında bir sayfa kurdum. Alt sayfası ise öykü yarışmaları/şiir yarışmaları. Yapmak istediğim ise öykü yarışmaları adlı alt sayfaya misalen Ümraniye belediyesi öykü yarışması adlı konu ile ilgili bir alt sayfa daha oluşturmak.

Şuanki haliyle bunu öykü yarışmaları alt sayfasında bir konu olarak paylaşabiliyorum. Ama yeni bir şey daha eklersem üst üste tek konu içerisinde olacak ve sayfa karman çorman bir yere gidecek. Yok mu buna bir çözüm?

İşin aslı tam olarak alt sayfa olmasına da gerek yok. Post olarak yazabilsem, öykü yarışmalarında link veya banner (şu köprülü resim demek sanırım) ekleyerek oradan o özel yarışma konulu post sayfasına yönlendirsem de olur. Tabi bunu yaparken üst bölümü çok doldurmak da istemiyorum. Misal üst bölüme yarışmalar yerine direk öykü yarışmasını alt sayfa yerine üst sayfa yapıp alt sayfada misalen o malum öykü yarışmazını paylaşabilirim ama bu durumda sayfa sadeliğini yitirme endişesi verir.

Not; konuyı arattım ama eski konularda ve bir çözüm göremedim. Kurallara uymak adına da ikinci soruma geçmiyorum Smile
Not2: mümkümse kod kullanmadan bir yolu varsa çok sevinirim sürekli yardım almak durumunda kalmamak adına.

En son ketumgri tarafından 30.11.2015 06:42:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.11.2015, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam hangi tasarımı kullanıyorsunuz ?
Mesaj30.11.2015, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

borderweb yazmış:
Hocam hangi tasarımı kullanıyorsunuz ?

Professional hazır tasarımı kullanıyorum.