Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.12.2015, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Omegle tarzı siteler

Site adresi: omeglet.tr.gg

Arkadaşlar bu konumuzda omegle tarzı siteler üzerine kurulu ve bundan söz etmek istiyorum kısacası yapacağımız sitede kesinlikle ahlak dışı hareketler olmayacak ve bunu yapan kullanıcılar çok uzun süreliğine siteden uzaklaştırılacaktır. Bunu da buradan ilk yazımızda belirtelim nasıl bir sistem olacak? Diye sorular geliyor hemen cevaplayalım kameralı sohbet edebileceksiniz karşınızdaki insan ile beraber, elbette türk ve yabancı kullanıcılarımız bulunacak sitede, sistem şu anda yapım aşamasındadır ancak çok kısa süre içerisinde faaliyete geçireceğiz bunu. Sadece türk kullanıcılardan değil anlayacağınız, bunu neden böyle yapıyorsunuz diyenler de var aslında bunun tek sebebi farklı arkadaşlıklar edinmek isteyenler için çok iyi olacağına inanıyorum. Farklı ve keyifli kameralı görüntülü bir şekilde güzel ve keyifli bir ortam olacağından eminim şimdilik deneme-yanılma yöntemleri üzerinde çalışmaktayız aslında daha çok yapılacak şey var örneğin kötü niyetli kullanıcıyı siteden uzaklaştır butonuda koyacağız ve böylelikle, güvenli ve sıcak içten bir ortam yapmayı planlıyoruz ve şimdiden çok tepki aldık sevindirici bir durum bu.

O yüzden omegle tarzı siteler sevileceğinden de eminim, buna benzer bir şey yapmak uzun zamandır aklımda vardı ancak, o zamanlar acemiliği çekiyordum bu işin ve bunun için epey html bilgimin yanı sıra java uzmanlığı alanına girdiğinide öğrendim, sistemi yapmayı bilmeyenler için gerçekten çok geç açılmasına da sebep oldu aslında omegle. Bunun yanı sıra chat rulet adı verilen sistem ile birlikte ilerlemek zorunda kaldık ve güzele ve hızlı bir sistem yapmayı başardık sonunda örneğin omegla adına değiştirip bunun yanı sıra türk kullanıcı bunu yapan ilk defa biz olacağımızdan eminim sizlere kısaca açıklayayım; karşınızdaki arkadaşınızla veya uzaktaki desek daha doğru olur omegle sitemize girip kodunu yazıp kolayca görüntülü sohbet edebiliyorsunuz. Bu da gerçekten iyi bir şey yapmış olduğumuzun garantisi oluyor bizim için benzeri sitelerin neden daha bu kadar tutulduğu da bu işin çıkış noktasıdır dilerseniz yeni arkadaşlıklar adına da sistemimizi kullanabilirsiniz. Bayanlar erkek, erkekler ise bayan arkadaş arayışına girer bazen işte bu sistem de onlara uygun elbette kameralı sohbet ederken ahlak kurallarımıza uymak zorundasınız. Örneğin buradaki siteye benzer bir şey yapacağız.
Önceki mesajları göster: