Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2016, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: İletişim ekstrası sitemde gözükmüyor.

iletişim ekstrasını ektifleştiriyorum. ama verdiği linke bakınca sadece mesajı gönder butonu gözüküyor. ne yapmam lazım?

link: http://scoonik.tr.gg/Bize-ula%26%23351%3B%26%23305%3Bn.htm
Mesaj24.01.2016, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce sorunun bedava-sitem.com damı yoksa tema damı bunu anlamak gerek. Bazı temalar CSS ile input yazarlar bu nedenle görünmeyebilir.

Şunları dene;

Farklı bir tasarım ekle ve iletişim ekstrasını onun üzerinde dene. Eğer görünür ise kullandığın temadan kaynaklı. Yine görünmez ise mesaj at support'a bildireyim.

İyi forumlar...
Mesaj24.01.2016, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
İlk önce sorunun bedava-sitem.com damı yoksa tema damı bunu anlamak gerek. Bazı temalar CSS ile input yazarlar bu nedenle görünmeyebilir.

Şunları dene;

Farklı bir tasarım ekle ve iletişim ekstrasını onun üzerinde dene. Eğer görünür ise kullandığın temadan kaynaklı. Yine görünmez ise mesaj at support'a bildireyim.

İyi forumlar...

teşekkürler..
deneme hesabımdan denesem olur mu?
Mesaj24.01.2016, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

scoonik yazmış:
salihtoy yazmış:

Şunları dene;

İyi forumlar...

teşekkürler..
deneme hesabımdan denesem olur mu?

Olabilir deneyin.
Mesaj24.01.2016, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İletişimi Sildiydiysen Tekrar Açarken Türkçe Başlık Kullanma
Mesaj24.01.2016, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

deneme hesabımda herhangi bir problem olmadı.
galiba sorun temamda.
çözümü yok mu bu işin?
çünkü ben temamdan memnunum.
Mesaj24.01.2016, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

scoonik yazmış:
galiba sorun temamda.
çözümü yok mu bu işin?

Temanın CSS dosyalarını temanın demo sayfasından çekiyorsun bu edenle bu konuda birşey yapılamaz. Fakat! Temanın CSS kodlarını bedava-sitem.com da gösterirsen yani CSS kodlarını demo sayfasından değil de bedava-sitem.com dan çekersen o zaman CSS düzenlenme şansı var. Bu input kodlarını bulup silersek sorun çözülür.

Fakat bunun için temayı tamamen bilgisayara indirmen gerekecek. Çünkü CSS kodları içinde sanıyorum ki görsel, resim dosyaları da çağırabilir. Tek tek CSS den çağırılan görsel dosyalarını bedava-sitem.com'a veya hizliresim.com'a yükle, daha sonra verilen görsel URL linklerini de CSS'e yükle.

Umarım anlaşılmıştır iyi forumlar...
Mesaj24.01.2016, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
İletişimi Sildiydiysen Tekrar Açarken Türkçe Başlık Kullanma

evet sildim. biraz sonra dediğinizi yapacam. bakalım olacak mı? yorum için teşekkürler Very Happy
Mesaj24.01.2016, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
scoonik yazmış:
galiba sorun temamda.
çözümü yok mu bu işin?

Temanın CSS dosyalarını temanın demo sayfasından çekiyorsun bu edenle bu konuda birşey yapılamaz. Fakat! Temanın CSS kodlarını bedava-sitem.com da gösterirsen yani CSS kodlarını demo sayfasından değil de bedava-sitem.com dan çekersen o zaman CSS düzenlenme şansı var. Bu input kodlarını bulup silersek sorun çözülür.

Fakat bunun için temayı tamamen bilgisayara indirmen gerekecek. Çünkü CSS kodları içinde sanıyorum ki görsel, resim dosyaları da çağırabilir. Tek tek CSS den çağırılan görsel dosyalarını bedava-sitem.com'a veya hizliresim.com'a yükle, daha sonra verilen görsel URL linklerini de CSS'e yükle.

Umarım anlaşılmıştır iyi forumlar...

dosyayı indirmiştim zaten. müsait olduğum bir zaman dediklerinizi yapacağım. yorum için teşekkürler Very Happy