Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2016, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendisine mesaj atmıştım geri dönmesini bekliyorum onaylarsa kullanıcam üzerinde degişiklikler yapıcam tabi uyarın için ayrıca teşekkür ederim

Bedava-sitem bırakılmıyor aykut 2. ailem diyebilirim fakat tasarimci-amca2(semih) abiyi ikna etmiştim geri dönmesi için planlarımız vardı özel sorunlar nedeniyle kendisi gelemedi Smile Hoşbulduk kardeşim bu arada eskileri unutma azmı yardımcı oldun seviliyosun Wink
Mesaj03.02.2016, 01:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem bırakılır mı hiç ya? Smile
Semih abi burada devam ediyor sadece vakit bulamıyor radyo sitesi kurdu.
Hiç bir zaman eskileri unutmuyorum, zaten unutmak mümkün mü? Wink
Az çok beni tanıyorsun biliyorsun ve beni dost bilen insanların sevgisi için yapmıyacağım yardım yok. Smile
Konu biraz sohbete dönüştü sanırım ama istersen özel mesaj sistemini kullanarak böyle ara ara kısa veya uzun uzun sohbetler ederiz kardeşim. Smile
Uyarımı yanlış anlamadığından dolayı ben teşekkür ediyorum. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj03.02.2016, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yerin ayrı aykut gercekten örnek bi kişilige sahipsin seviliyosun Wink

Bu arada Sidebar En Altına Etiket Kutusu Ekledim Umarım Olmuştur Smile
Mesaj03.02.2016, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sıra bende.. Başlığı işgal edelim (kötü insan gülüşü) Very Happy öncelikle başarılı buldugum ve gerçekten çaba gösteren birisin dostum. Kısa sürede çok yakın kardeşten öte olduk Wink

Seviliyosun kardeşim (aktif-dost senin yerinde apayrı kardeşimmmm)
Mesaj03.02.2016, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
Sıra bende.. Başlığı işgal edelim (kötü insan gülüşü) Very Happy öncelikle başarılı buldugum ve gerçekten çaba gösteren birisin dostum. Kısa sürede çok yakın kardeşten öte olduk Wink

Seviliyosun kardeşim (aktif-dost senin yerinde apayrı kardeşimmmm)

Şimdi sen beni güldürdün (kötü insan gülüşü) Very Happy
Yorumun İçin Cok Teşekkür ederim can dostum Takip ettigim sayılı sitelerde yer veriyorum
Kardeş Kelimesi Sana Yakışıyor Wink

Ne demişler Kiminin altı çizili kiminin üstü Wink
Mesaj03.02.2016, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam kardeşim Smile Değerlendirmeye başlıyorum ama öncelikle şunu bil Bedava-Sitem'in senin gibilere ihtiyacı var.

Eksiler;
-Footer ve üst menü kısmını içerik alanının boyuyla eşit yapabilirsin. Eşit yaptıktan sonra sağ reklamı da içerik alanına göre ortalarsan güzel olur. Bunu istememin sebebi çoğu teknoloji sitesi bunun gibi bende biraz daha farklı olman için bunu düşündüm.
-Footer kısmındaki tek reklamını footer yazısına göre ortalarsan daha iyi olur. Zaten çok az bir kayma var. 5-10 px sola kaydırırsan daha iyi görünür.

Artılar;
+Siten baştan aşağıya bir sanat eseri tebrik ederim.
+Renkler özenle seçilmiş. Hep aynı renklerin tekrar etmesi gözü yorarken bu tasarımda çok hoş görünüyor.

Bunların yanında birde eksilerdeki eksileri düzeltmeyeceksen önerim var. İçerik alanına sayfalama yaparsan daha iyi bir görünüm oluşur. Tekrardan tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum Smile.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj03.02.2016, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sag kaymış demiştiniz fakat 1000px genişliginde oldugu için ve istatistikler o boşluga kadar text olmadıgı için boş gözükebilir fakat kayma söz konusu yoktur Wink umarım resimde anlatabilmişimdir Smile
Eger Göze Kotu Gözüküyorsa "HIZLI MENU" VEYA "LINK TAKAS" ALANININ "ISTATISTIKLER" ile yer degiştirebilirim Smile

Bu arada Yorumun İçin Cok teşekkür ederim
Mesaj03.02.2016, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bspaylasimlar yazmış:

Sag kaymış demiştiniz fakat 1000px genişliginde oldugu için ve istatistikler o boşluga kadar text olmadıgı için boş gözükebilir fakat kayma söz konusu yoktur Wink umarım resimde anlatabilmişimdir Smile
Eger Göze Kotu Gözüküyorsa "HIZLI MENU" VEYA "LINK TAKAS" ALANININ "ISTATISTIKLER" ile yer degiştirebilirim Smile

Bu arada Yorumun İçin Cok teşekkür ederim

Bak onu hiç düşünememiştim o şekilde de olabilir. Bu arada tekrardan başarılar kardeşim Smile

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj03.02.2016, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine harika bir tema. özellikle sağ yukarıdaki " Bismillahirrahmanirrahim " yazısı
çok hoşuma gitti. Very Happy başarılar...
Mesaj03.02.2016, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

scoonik yazmış:
Yine harika bir tema. özellikle sağ yukarıdaki " Bismillahirrahmanirrahim " yazısı
çok hoşuma gitti. Very Happy başarılar...

Teşekkür ederim "Bismillahirrahmanirrahim" kendim için koymuştum siteyle ilgilenirken besmeleyle başlamakta fayda var Wink

@weblue Teşekkür ederim kardeşim Wink
Mesaj04.02.2016, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

@blue-turk yeni adıyla @solodizayn suanda onun tasarımını kodladıgım icin icerik ekleyemedim
Yarından itibaren icerik eklemek istiyorum artık destek cıkan kardeslerime ayrı bi guzellik yapıcam
(Kotu insan gulusu) Twisted Evil @bilgedoktor
Mesaj05.02.2016, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.
Tasarım bazı kısımları bana diğer tasarımlar dan (wordpress) sanki alıntı edilmiş gibime geliyor. Sakın konuyu baltalamak veya yanlış anlaşılması açısından yazmıyorum bunu. Fakat! İnternette wordpress dünyasında yayımlanmış ücretli ve ücretsiz temaların derlemesi ile oluşturulmuş bir temaya benzetiyorum ben. Mesela;

Header kısmı, Mert Topuz'un yaptığı bir tasarım ile renk uyumu ve geçiş hover çok yakın olmakta. Sadece menülerin yeri değiştirilmiş gibi.

Sidebar kısmı echo'nun versiyon 2.0 olan temasından alınmış gibi.

İndex kısımları ise Burakİsçi'in yapmış olduğu tasarımlardan alınmış gibi.

Sadece renk değiştirilmiş gigime geldi. Onun haricinde eğer böyle ise bile eski renkler yerine gelse aynısı olacak gibi Very Happy

Herneyse yukarda da dediğim gibi konuyu veya tasarımı, siteyi amacım baltalamak değil. Yukardaki yorumlarda bazıları temanın farklı diğer tasarımlara benzetilğini söylemiş.

NOT: Şunu ben bi' açıklığa kavuşturacağım artık kim denk gelir görürse; Bir tasarım yaparken elbette internetteki diğer tasarımlara bakabilir, onlara benzetebilir, kaynak veya ilham alabilir. Hatta o tasarım ücretsiz ise bile (1'inci kişi hiçbir hak talep etmeden tüm tema dosyalarını açık paylaşıyor ise) kaynak kodlarını kullanabilir. Fakat! Eğer premium bir tema dan alınmış kaynak kodları var ise o zaman bu 1'inci kişi bu konu hakkında şikayet dilekçesi verebilir, kanıt gösterdiği taktirde çok uzun bir süre sürse bile dava açabilir. Tabi buun olması için 18 ve yaş üzeri olması gerekir. Benim yukarıda "şurası, burası" benziyor dediğim yerler ve isim verdiğim, adını söylediğim temaların yapımcıları veya şahısları yaşça da büyüklerdir.

Belki de ben benzetiyorumdur ama wordpress ile çok haşır neşir olduğum zamanlar neredeyse piyasadaki tüm ücretsiz temaları ezberler oldum. Dediğim gibi derleme toplama olsa bile tasarım gayet güzel sadece CSS ile biraz edit istiyor hepsi bu. Ama eğer premıum bir temadan altıntı varsa dikkat edilmesi gerek.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar iyi forumlar dilerim....
Mesaj05.02.2016, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarilar kardesim ^^

En son zaccurd tarafından 05.02.2016 11:17:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.02.2016, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

@salihtoy kardeşim öncelikle yorumun için teşekkür ederim
Fakat ne echo v2 nede burakişci her ikisinede baktım biraz önce burakişde buna benzer bi index göremedim ama echo v2 temasının sidebar kısmı evet kategoriler kısmı biraz benzemiş şimdi farkettim fakat hiç bir şekilde kaynak olarak direk alınmadı isterseniz sitemde bulunan tasarımın acık kaynak kodlarını size yollaya bilirim incelemek isterseniz belki
son olarak header evet tasarımın sadece header kısmını mert kardeşimizin sitesinden bakarak yaptım fakat kaynakdan direk alınmadı farkındaysanız cogu blog temaları birbirine benziyor blog temasında farklı bişey olmaz o yüzden benzetmiş olabilirsiniz.

DIPNOT: Eger Bu kadar Tasarımında şikayetciyseniz müsait bi zamanda tasarımı tekrardan kodlarım ve bu sefer video cekerim Wink
Mesaj05.02.2016, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
Basarilar kardesim ^^

Teşekkür Ederim kardeşim Wink
Önceki mesajları göster: