Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2017, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

şükürler olsun bende iyiyim sağolasın Smile
Mesaj04.06.2017, 00:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günaydn arkadaslr

Mesaj04.06.2017, 01:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

taylanblog yazmış:
Günaydn arkadaslr

Daha,
gün aydınlanmadı ama günaydın sahurda fazla fazla yedik şimdi yatamıyoruzda, Rolling Eyes

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj04.06.2017, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve son başvurular bitti Razz
Mesaj04.06.2017, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese merhabalar..
Keyifler nasıl arkadaşlar? Biraz canlanalım haydi hep beraber sohbete buyurun.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.06.2017, 00:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Herkese merhabalar..
Keyifler nasıl arkadaşlar? Biraz canlanalım haydi hep beraber sohbete buyurun.. Smile

Selam Aykut, Smile
Sahuru yaptık ama iftarda biraz fazla yedik herhalde sahurda çok az yiyebildim. Bakalım işte nasıl olacak , seni sormalı sen nasılsın nasıl gidiyor.

Mesaj05.06.2017, 00:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aleyküm selam İbrahim..
Sıcak havalarda çok yemek zor ama spor yaptığım için kilo almaya çalıştığımdan ramazan ayında olduğumuzdan tıka basa yiyiyorum..
İyi diyelim iyi olsun şükür Allahıma..

Mesaj05.06.2017, 00:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla sizlere tavsiyem çok yememeye dikkat edin 2 gün önce ölüyordum diyebilirim Very Happy
Hayırlı sahurlar cümleten Smile
Mesaj05.06.2017, 00:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Aleyküm selam İbrahim..
Sıcak havalarda çok yemek zor ama spor yaptığım için kilo almaya çalıştığımdan ramazan ayında olduğumuzdan tıka basa yiyiyorum..
İyi diyelim iyi olsun şükür Allahıma..

Ramazanda sporda sıkıntı ama olsun vakit ayıra biliyorsan ne güzel , Allah kolaylık versin kilo almanda umarım istediğin sonuca ulaşırsın kolay gelsin bakalım ,

@BilgeDoktor;
Tavsiyene katılmaktayım , Wink

Mesaj05.06.2017, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaslar ben geldim Mr. Green Laughing ??

En son taylanblog tarafından 05.06.2017 15:14:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.06.2017, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

taylanblog yazmış:
Merhaba arkadaslar ben geldim Mr. Green Laughing ??

Hoşgeldin,
nasılsın nasıl gidiyor. Smile

Mesaj05.06.2017, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoşbuldum, teşekkür ederim ? İyiyim şükür Mr. Green siteyi halledersem çok daha iyi olacağım Laughing Mr. Green Seni sormalı sen nasılsın ? Smile)))))

En son taylanblog tarafından 05.06.2017 17:58:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.06.2017, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

taylanblog yazmış:
Hoşbuldum, teşekkür ederim ? İyiyim şükür Mr. Green siteyi halledersem çok daha iyi olacağım Laughing Mr. Green Seni sormalı sen nasılsın ? Smile)))))

Halledersin halledersin kolay gelsin , şükür iyiyim bende oruç hafif'den zorlasa'da, Smile

Mesaj05.06.2017, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
Halledersin halledersin kolay gelsin , şükür iyiyim bende oruç hafif'den zorlasa'da, Smile

Yine herzamanki gibi içerik sayfalarını dağıtmak kaldı Very Happy

İyi Geceler (:

Mesaj05.06.2017, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ciz-dizayn
Vakit ayırmak zorunda hissediyorum kendimi.. Çünkü spor şart.. Daha yaş 19 ve boyum çok uzun zayıf bir görünüme sahiptim.. Şimdi kilo aldım.. Almam gerekiyor.. Daha çok fazla yemek yemeğe dikkat ediyorum çünkü yemek yemeden karbonhidrat almadan vücuda büyüyemeyiz.. Proteini de çok sık 2 - 3 saatte bir almamız lazım tabiki.. Spordan sonra almamız kasların dinlenmesi açısından daha iyi.. Bende kendime hedef koydum.. Şunun onun bunun gibi olucam değil, vücut ne kadar gelişirse.. Bir anda bir şey olucak diye bir şeyde yok.. Senelerce yapıcam bir ömür sakatlık olmazsa Allah izin verirse.. Sabırda çok önemli.. Spor benim hayatım oldu.. Smile

@taylanblog
Hoşgeldin Taylan. Smile

Nasılsınız arkadaşlar? Wink

Önceki mesajları göster: