Forum'da ara:
Ara

En çok ziyaretçi alan sitelerin Örnek Site olarak gösterilmeli midir?
Evet. Bu TR.GG sitelerin kalitesini herkese gösterir.
  0%
[ 0 ]
Olmasa da olur. Zaten kim oraya bakıyor ki?
  0%
[ 0 ]
Bunun BS'i geliştirmeye bir faydası olur mu olmaz mı, kestiremiyorum.
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2016, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: En Çok Ziyaretçi Alan tr.gg Siteler

Güncel olarak, en çok ziyaretçi trafiği alan TR.GG siteler hangileridir? Bildiklerinizi bu başlık altında paylaşabilir misiniz?

Gizli İlimler: SimilarWeb verilerine göre son 6 ayda 1.2 milyon ziyaretçi almış.

Eğitici Bilgi: SimilarWeb verilerine göre son 6 ayda 53 bin ziyaretçi almış.

4 Kitap: SimilarWeb verilerine göre son 6 ayda 49 bin ziyaretçi almış.

Slobada: SimilarWeb verilerine göre son 6 ayda 47 bin ziyaretçi almış.

İsacotur: SimilarWeb verilerine göre son 6 ayda 11 bin ziyaretçi almış.

Gururum5: SimilarWeb verilerine göre son 6 ayda 5 bin ziyaretçi almış.

En son slobada tarafından 15.11.2016 06:41:38 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj07.11.2016, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

gurrum5,gizliilimler,isacotur
Mesaj07.11.2016, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

08 Eylül ile 08 Kasım 2016 arası ziyaretçi sayaç bilgilerim aşağıda bulabilirsiniz

Son günlerde ziyaretçi sayım adeta uçuşa geçti diyebilirim.
Resim sorunun yaşandığı ve yeni temaya geçiş esnasında ziyaretçi hitim yerlerde sürünüyordu.O günler de hitim günlük tekil 25 civarındaydı.
Geçen ay günlük hitim 50 ile 90 arasındaydı ay sonuna doğru 75 sınırının altına düşmedi.Bu ay başından itibaren yükselişe geçti ve günlük en az 100 tekil hitim altına düşmedi
En fazla ziyaretçiyi 06 kasım da 267 tekil tıklanma 398 çoğul tıklanma almış.Merak edenler sitemde alt bölümde yandex sayacı inceleye bilir.

Eylül ayında 1053 tıklanma
Ekim ayında 2450 tıklanma
Kasım ayında (1 ile 7 arasında)1256 tıklanma sayım var
Bunun nedeni sanırım özgün içerikler üretmek.Ben başka bir açıklama göremiyorum

Ayrıca nedendir bilemiyorum Bedava sitemin sayacı bana inandırıcı gelmiyor

(merak edenler bu sayacı sitesine eklemek için neler yapacaklarını sitemde sayaç ekle bölümünde yazdım)

En son isacotur tarafından 07.11.2016 23:04:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.11.2016, 05:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

@brisin: Katkınız için teşekkürler, başlığı güncelledim. Gizli İlimler köklü ve gerçekten fazlasıyla emek verilmiş bir siteymiş, daha önce görmemiş olmak beni üzdü açıkcası. Kendisini tebrik etmek gerekir. Gururum5 BS'deki hala var olan köklü sitelerden birisi fakat eski şaşaalı günlerine nazaran biraz düşüşe geçmiş sanırım.
@isacotur: Sizin siteniz de BS'deki köklü sitelerden ve son zamanlarda çok hızlı yükseliyor, yakaladığı ivme takdir edilesi. Sizi tebrik ederim. Özgün içerikler hakkındaki tespitiniz yerinde ama bu noktada ayrıca bir soru oluşuyor: İçeriklerinizi koruyor musunuz? Özgün içerikler sadece ziyaretçileri değil, hırsızları da çeker malum. Sonrasında, emek vererek hazırladığınız içerikleri, sizden önde olan onlarca sitede görebilirsiniz ve bu sizin trafiğinizi kestiği gibi ilerlemenizi de durdurur. Eğer hali hazırda içeriklerinizin hakkını almamışsanız, hırsızlara karşı hiçbir işlem yapamazsınız. Hatta eğer içeriğin hakkını sizden önce onlar alırsa bu kez hırsız siz olursunuz. Özetle, eğer korumanız varsa ne iyi, yoksa da bir an önce içerik haklarınızı almanızı öneririm. Iyi çalışmalar.