Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2016, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu: giris sayfa gözükmüyo

slm dj isimlerini degistirmek isterken yaptigim hatadan dolayi radyoya girilmiyo yardim ederseniz sevinirim simdiden tsk
Mesaj27.11.2016, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanki tüm sayfalar birden yok olmuş gibi temadan kaynaklı olabilirmi acaaba Rolling Eyes
Mesaj27.11.2016, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Nasıl bir hata yaptığınızı söylerseniz yardımcı olabiliriz belki. beyoglu34FM adlı tek sayfanız olduğu ve kullandığınız CSS tasarım için hiçbir kodlama yapmamış olduğunuz gözüküyor. Kodlama sıfırlandığı için; daha önce kullandığınız tema şablonunu, CSS olarak değiştirmiş olabilirsiniz. Kodlamayı veya sayfayı silmiş olabilirsiniz. Şu anda sistemden kaynaklı hiçbir sorun gözükmüyor.
Mesaj29.11.2016, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm evet ben yanlis yaptim dj isimlerini degiseyimdedim hata bende bilmedigim icin tam olarak su an radyo girisi olmuyo index kayboldu eger yardimci olursaniz sevinirim kaldimöylesine
Mesaj01.12.2016, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm tekrar peki radyoyu siteden silip yeniden yükleyebilirmiyim sorun cözülürmü
Mesaj02.12.2016, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer orijinal index verileriniz elinizdeyse, silip tekrar yüklemeniz işe yarayabilir. Kodlamanızı incelerken sadece varsayılan CSS kodlaması olup herhangi bir içerik gözükmediği için, dj ismini nereden sildiğiniz sonrasında nerede bir sorun oluştuğuna dair bir bilgi edinemiyoruz. Anlattıklarınız da bize yeterli bilgi sağlamıyor. Söylediğinizi yaparak indexi tekrar yükleyebilirsiniz, umarım bu işlem sorununuza çözüm olur. Iyi çalışmalar.
Mesaj02.12.2016, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm tsk emeginize cevap yazdiniz ben dj isimlerini sagda yukarda beyoglu34fm.tr.gg ye girip sildim ve bu yanlis oldugunu sonra farkina vardim ordaki yaptigim hatayi düzeltme imkanim varmi acaba ..tsk
Mesaj03.12.2016, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla sağ üstte yer alan site adınıza tıklayarak sitenize girmişsiniz ve açılan site sayfanızda dj isimleri silmişsiniz. Eğer bu doğruysa, site sayfanızda bir şeyler silip eklemek tasarımınızı içeriğinizi etkilemez. Fakat Sayfalar bölümüne tıklayarak, sayfanızın içeriğini silmiş ve ardından değişikliği kaydetmiş olabilirsiniz. Şu an beyoglu34FM adlı tek sayfanızda <style type="text/css"> <!-- BODY { scrollbar-face-color: black; scrollbar-shadow-color: cococo; scrollbar-highlight-color: black; scrollbar-3dlight-color: cococo; scrollbar-darkshadow-color: black; scrollbar-track-color: black; scrollbar-arrow-color: cococo; } --> </style> şeklinde tek bir CSS kodlaması gözüküyor. Demem o ki, bu küçük CSS kodlaması dışında hiçbir içerik gözükmüyor.
Arrow Eğer silmiş olduğunuz kodlar elinizdeyse sitenize tekrar ekleyin.
Arrow Eğer elinizde kodlama yoksa ve daha önce ilgili kodlamayı internetten almışsanız, internette arayarak tekrar bulabilirsiniz.
Arrow Eğer size ait bir kodsa ve şu an elinizde yoksa, kodlamayı tekrar yazmanızdan başka yapılabilecek bir şey yok.
Bu duruma BS müdahale edemez. İyi çalışmalar.