Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2016, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinen siteyi .de.tl adresiyle açmak

Bedava-Sitem'in Alman sürümünde "hasanmerkit" sitesini açmak istiyorum fakat Türkiye'de açılıp silindiği için başaramıyorum. Ne yapabilirim?

Support Mail adresi ile iletişime geçmem dışında.*
Mesaj22.12.2016, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilerek SPAM yapıyorum;

Moderatörlerden ve adminden uzakta yaşayabileceğim hasanmerkit.tr.gg sitesini geri alıp Almanya'ya kaçmak istiyorum.
Mesaj27.12.2016, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin aktifliği iyice ölmüş. Bu yöneticilerin suçu. Bu konuyu da zaten bilmişlik yapıp kapatırlar. Bu bilmişlikle de çok kaybettiniz
Mesaj27.12.2016, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasan-merkit yazmış:
Sitenin aktifliği iyice ölmüş. Bu yöneticilerin suçu. Bu konuyu da zaten bilmişlik yapıp kapatırlar. Bu bilmişlikle de çok kaybettiniz

Yeniyim buralarda ... Ama neler olduğunu bilmek binevi hakkım değil mi ?
Mesaj27.12.2016, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
hasan-merkit yazmış:

Hasan-Merkit sanırım adminle aralarında bir sorun yaşandı.Ondan sorada kendi sitesini falan kurdu diye hatırlıyorum Rolling Eyes
Mesaj27.12.2016, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
teknolanya yazmış:
hasan-merkit yazmış:

Hasan-Merkit sanırım adminle aralarında bir sorun yaşandı.Ondan sorada kendi sitesini falan kurdu diye hatırlıyorum Rolling Eyes

Bilgilendirme için teşekkürler (: