Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2017, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni bir site kurmak

Merhaba,
Yapmak istedigim site cok basit ve kolay ama ben yapamiyorum. Ne bir design nede bir resim. site sadece ders paylasmak olucak ve girenler pdf halinde resim(jpeg,png...) halinde goruntuluyebilir.
Örnek: Matematik (ders1,ders2..), Fizik (ders1,ders2..), Kimya ders1,ders2..) ... bulunuyor sayfada bende tiklayip Matematik/ gorup altinda ders1, ders2 gorup goruntulemek istiyorum. Bir ornek buldum http://www.math-info.univ-paris5.fr/~roof/prog2/ bana yardim olursaniz cok sevinirim. Saygilarimla Smile
Mesaj10.03.2017, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu projeyle ilgili olarak kaynakları resim değilde yazı olarak eklerseniz kullanıcılar için daha yararlı olur.Bu projede tasarımdan çok içerik ön planda olmalı.Basit bir tasarım yeterli olacaktır çünkü kaynaklar yüklenirken yavaşlık yaşanmaması için.İçerik konusunda değil de tasarım kuonusunda yardım ederim.İyi çalışmalar dilerim.
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Mesaj17.03.2017, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Mesaja eklediğiniz siteye baktım fakat tasarım adına hiçbir şey görmedim, sadece tablo ve içinde dizin görselleri ile linkler kullanılmış, aynısını Bedava-Sitem HTML Düzenleyicisi ile hiçbir zorluk çekmeden yapabilirsiniz. İyi çalışmalar.
Mesaj18.03.2017, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm tsklr yapmak istedigim siteyi kurdum.
Önceki mesajları göster: