Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2017, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: 4PVP Yorumlarınızı bekliyoruz :)

Tekrardan herkese merhabalar, http://4pvp.tr.gg web sitesi pvp server tanıtım sitesi olarak21.05.2017 tarihinde kurulmuştur 26.05.2017 tarihi itibari ilede kullanıcılara açılmıştır yorum, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Herkese İyi Çalışmalar
Mesaj26.05.2017, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım güzel gözüküyor, daha fazla içerik eklerseniz süper olur başarılar.
Mesaj26.05.2017, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

apkindirfull yazmış:

Güzel yorumunuz için teşekkürler, Evet bir içerik sorunumuz var o sorunuda zamanla çözeceğimize inanıyoruz her ne kadar vakit ayırmakta sorunlar yaşasakta bir beklentinin olduğunun farkında olduğumuz için fırsat buldukça içerik zenginleştirilmesi konusunda çalışmalar yapacağız. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj27.05.2017, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj silinmiştir.

En son teknolanya tarafından 14.09.2017 12:16:57 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj27.05.2017, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
apkindirfull yazmış:

Maalesef dediklerinize katılmıyorum.Üzülerek söylemeliyim ki,bedava-sitemde ki onlarca gereksiz siteden biri.Ama,
eğer 4pvp sitesi gelişme amacıyla açılmış ve eğer bu sitenin sahibi kendini geliştirip başka bir siteye geçerse bedava-sitemin görebileceği en güzel sitelerden biri olabileceğine inanıyorum.Başarılar.

Eleştirileriniz için teşekkürler, Sizin için gereksiz olan bir site gibi gözükebilir fakat herkesin sizinle aynı görüşte olmadığını düşünürsek eğer pvp server oyunları sevenler için emektar bir site olacağının gayretleri içerisinde olduğumuzu görmenizi isteriz. Gelişmekten kastınız ve başka bir site derken de konuyu biraz açarsanız daha detaylı anlayabileceğimizi umuyorum güzel site dilekleriniz ve inancınız içinde sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj27.05.2017, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

4pvp yazmış:
Gelişmekten kastınız ve başka bir site derken de konuyu biraz açarsanız daha detaylı anlayabileceğimizi umuyorum

Eğer bu sitede gelişip başka sistemlere profesyonelce giriş yaparsanız daha iyisini yapabilirsiniz.
Mesaj27.05.2017, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
4pvp yazmış:
Gelişmekten kastınız ve başka bir site derken de konuyu biraz açarsanız daha detaylı anlayabileceğimizi umuyorum

Eğer bu sitede gelişip başka sistemlere profesyonelce giriş yaparsanız daha iyisini yapabilirsiniz.

Başka sistemler derken anladığım kadarıyla siz pvp server tanıtım sitesi değilde başka bir iş yapmamızı istiyorsunuz da bunun ne sitesi olacağınıda söylerseniz görüşlerinizi değerlendirebiliriz.

Mesaj27.05.2017, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj silinmiştir.

En son teknolanya tarafından 14.09.2017 12:17:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.05.2017, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj silinmiştir.

En son teknolanya tarafından 14.09.2017 12:17:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.05.2017, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 4PVP Yorumlarınızı bekliyoruz :)

4pvp yazmış:
Tekrardan herkese merhabalar, http://4pvp.tr.gg web sitesi pvp server tanıtım sitesi olarak21.05.2017 tarihinde kurulmuştur 26.05.2017 tarihi itibari ilede kullanıcılara açılmıştır yorum, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Herkese İyi Çalışmalar

Merhabalar siteniz güzel fakat mobilde reklamlardan hiçbirşey gözükmüyor düzeltirseniz daha iyi olur.
Mesaj28.05.2017, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
4pvp yazmış:

Başka sistemler derken anladığım kadarıyla siz pvp server tanıtım sitesi değilde başka bir iş yapmamızı istiyorsunuz da bunun ne sitesi olacağınıda söylerseniz görüşlerinizi değerlendirebiliriz.

Size önerim tek bir sistemde takılı kalmamanız.Örnek olarak söyleyeyim,benim bir teknoloji sitem (teknolanya),forum sitem (analogforum) var.Ama sistem derken tek kastım bu değil.Eğer gerçekten webmaster olmak istiyorsanız Wordpress gibi sistemleri de öğrenmelisiniz.

Yalnız şöylede bir durum var tek bir işi yaparsan o işe 4 elle sarılabilir en iyisini yapabilirsiniz ama 4 işi birden yaparsan 4 elinide her birine sarmak zorunda kalırsın ki buda tek bir işte iyi bir yerlere gelmeni sağlamaz 4 iştede hep 4. Sırada kalırsın ama tek bir işte birinci olmak istiyorsan tek iş yapacaksın 4 elle sarılacaksın biz bu mantıkla çalışıyoruz.

Wordpress, Blogger ve Blogcu yada Weebly vb. Gibi platformların hepsinden haberdarız ki tüm bunlar basit şeyler şuan kullandığımız platformda olduğu gibi biz tüm bunların dışında yeterli kodlama bilgisine sahibiz zaten sıfırdan html, php ve css ile bir sistem websitesi,program kodlayabilir ve bunu işlevsel bir hale getirebiliriz fakat tüm bunlara ayıracak vaktimiz yok burasını soracak olursanız hobi olarak diyebiliriz, ciddi bir beklenti düşünmüyoruz zaten burdan Smile

Mesaj28.05.2017, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 4PVP Yorumlarınızı bekliyoruz :)

hey-games yazmış:
4pvp yazmış:

Merhabalar siteniz güzel fakat mobilde reklamlardan hiçbirşey gözükmüyor düzeltirseniz daha iyi olur.

Güzel yorumunuz için teşekkürler, Evet bir mobilde bir sorunumuz var reklamlar bu konuda çalışmalar yapacağız. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj28.05.2017, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim bir başka server sitesi var. İşiniz onlar karşısında zor duruyor.
(bkz: serverlistem.tr.gg)

Yine de başarılar.
Mesaj28.05.2017, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Bildiğim bir başka server sitesi var. İşiniz onlar karşısında zor duruyor.
(bkz: serverlistem.tr.gg)

Yine de başarılar.

Desenize o zaman tatlı bir rekabet olacak Smile

Mesaj28.05.2017, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Genel olarak beğendim tasarım olsun içerik olsun konuya uygun olmuş
başarılar kardeşim
Önceki mesajları göster: