Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2017, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: TaylanBlog | Blogdan Fazlası

Merhaba arkadaşlar,

Önerilerinizi ve düzeltilmesi gerekenleri buradan yazabilirsiniz.
Ayrıca Link Takas ve Reklam için Özel mesaj bölümünden bana ulaşmanızı bekliyorum.

En son taylanblog tarafından 03.11.2019 12:35:26 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj16.06.2017, 01:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

- Bayram mesajları mı arıyorsunuz? Siteme göz atmanızda fayda var (:
* bu paylaşımda yorumlar aktif edilmiştir katılımlarınızı bekliyorum

En son taylanblog tarafından 16.06.2017 22:19:40 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj16.06.2017, 01:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

@taylanblog
sitenin sola dayalı olması çok hoşuma gitti benim için tema kodlayan arkadaşa sitenin linkini attım, mesajı okuyunca inceleyecektir.
Sağ bölümde kocaman alanlar var her şey eklenebilir boyutta olması şahane Wink
arka plan laminant parke rengi yerine kahve rengi veya farklı bir fontta da olabilir (estetiklik açısından)

Ana sayfadaki haber bandı slider kodunu çok beğendim özelden istemiştim denemek için, gönderdiğin için ayrıca tşk ederim
Bunun dışında reklam takası düşünüyorsan , baner ağını yönetiyorum, baner gönderirsen sisteme eklerim (özelden link de atabilirim)
sitende yukarı çık çapasını göremedim Rolling Eyes site yeni olduğu için ileride içerik eklerken ve google üst sıralarda çıkması için sitemde uzun uzun anlattığım bir yazı var okumanı tavsiye ederim.

kısaca site tasarımın hoşuma gitti, blogun çöp olmaması için arama motorlarında nasıl üst sıralarda çıkılır yazıma göz atmanı kesinlikle öneririm, çünkü tasarım kadar içerikde önem arz ediyor Wink
Ve başarılar dilerim
Mesaj16.06.2017, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur Yorumun için teşekkürler,
- Tasarım bende ortalı görünüyor :/
- Reklam takas ve banner değişim ağı ile ilgili iletişime geçersen daha yararlı olacaktır,
- Yukarı çık çapası tasarımın kendisinde yoktu ve zaten fazla uzun sıkıcı yazılar olayacak gibi görünüyor ama yinede tasarımla uyumlu bir çapa bulursam tabiiki eklerim,
- Ve son olarak tavsiyen için teşekkür ederim paylaşımlarımı uygun bulduğum zamanlarda yayınlayabiliyorum. Sürekli paylaşım yapamıyorum maalesef...

En son taylanblog tarafından 16.06.2017 22:14:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.06.2017, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkaplan değişti Rolling Eyes

Mesaj18.06.2017, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye her girişimde içim canlanıyor resmen Smile
Mesaj18.06.2017, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Siteye her girişimde içim canlanıyor resmen Smile

(: Tesekkurler

Başlık güncel Exclamation

Mesaj24.06.2017, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.06.2017, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar bugün ilk uygulama tanıtımımı yaptım görüşlerinizi bekliyorum. Yazıya gitmek için resme tıklayınız

En son taylanblog tarafından 25.06.2017 21:40:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.09.2019, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

#yeniden Merhaba, aranıza yeniden dönüyorum. ne tür içerikler görmek istersiniz? Değerlendirme ve fikirleriniz benim için önemlidir.

Mesaj03.11.2019, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski ama sade bir tema ile #yeniden

Önceki mesajları göster: