Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2017, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Forumu Canlandırmak İçin Önerin Nedir

Bedava Sitem Forumu Canlandırmak İçin Önerin Nedir?
Sevgili Bedavasitem forum üyeleri;
Forumun daha aktif olması için bu başlık altına Arrow öneri Arrow isteklerinizi yazmanızı rica ediyorum.
Mesaj25.06.2017, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

---
Yanlış yere yazmışım.

En son turkwebkod tarafından 25.06.2017 22:52:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.06.2017, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

@turkwebkod evet şimdi gördüm, içeriği silmişsin Wink

Bedava Sitem Forumu Canlandırmak İçin Önerim şudur:
Sayfa altındaki sayaç 5 dakikalık online ziyaretçileri gösteriyor.
Arrow 1 ay içinde online olan kullanıcılar
Arrow günlük online kullanıcılar
Arrow en çok online olan kullanıclar
gibi gösteren bir sayaç ile foruma katılım yapan siteler görüntülenebilir.Ve sitelerine forumdan ziyaretçi çekmeleri sağlanabilir

En son isacotur tarafından 25.06.2017 22:58:40 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj25.06.2017, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden yardım sever ve uzman rütbeleri vardı.Bence onlar gelirse daha iyi olabilir.
Mesaj25.06.2017, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda 1 hafta en fazla aktif olan ve en yardımsever site yarışması yapılsın
Mesaj25.06.2017, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
Forumda 1 hafta en fazla aktif olan ve en yardımsever site yarışması yapılsın

Evet dediğiniz olabilir fakat eskiden moderatör ve admin rütbeleri gibi yardımsever ve uzman rütbeleri bulunuyordu.Tekrar getirebileceğini önermiştim.
O şekilde bir yarışma olabilir fakat 1 kere seçilen siteler birdaha seçilemez gibi saçma kurallar mevcut olmasın.
Mesaj25.06.2017, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow BS premium reklam paketinde indirim veya güncellenme yapılarak daha cazip hale getirilebilir

Arrow Her ay Ayın sitesi seçimi foruma katılımı artıracaktır.Ve ayın sitesi seçilmesi sonucunda, sitesine bir baner ekleme şartı konulabilir.(Görsel BS grafiklerince yapılabilir farklı boyutlarda)Amaç foruma ilgiyi artırmaktır.

Arrow Moderatör sayısında yapılan artış, forumu canlandırmaya yönelik olduğunu düşünüyorum

En son isacotur tarafından 25.06.2017 23:52:44 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2017, 00:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Premium hesap fiyatlarında indirime gidileceğini düşünmüyorum.Yıllık 117.42719 ücret bana göre oldukça fazla bu paraya 3 yıllık hosting + domain alınabilir.
Hal böyle olunca hosting ve domain alıp devam etmek daha mantıklı geliyor.

Ne b** olduklarını yüzlerine vurmadığımız için, kendini kusursuz insan sananlar var.
Mesaj21.07.2017, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu: dizayn

Tasarım mybb olsun bir çok özellik gelsin Smile destek.10tl.net gibi olsun reklam amaçlı anlamayın sayfayı

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFZqrKOFCfBj_V-Rc7oeyEQ
Mesaj29.05.2019, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Forumu Canlandırmak İçin Önerin Nedir

İsa Bey'e katılıyorum. Eskiden daha çok yarışma yapılırdı fakat şimdi forum neredeyse öldü. Bence yarışmaları tekrar geri getirirsek forum canlanabilir. Fakat Yarışmalar çok zor olmamalı, çoğu kişi yarışmalara katılabilmeli... Sitedeki temalar da çok eski. Bence bi yarışma olsun. Bütün tasarımcılar o yarışmaya katılsın ve kazanan kişi temasını bedava sitem ile gelen temaların arasına eklesin.
Ayrıca Bedava Sitem'in tasarımı çok eski. Biraz yenilik fena olmazdı...