Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2017, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu: 15 Temmuz Banner Çalışması

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Reklam takası ağımız için hazırladığım 15 Temmuz Baner Çalışmamızı aşağıda sizlerle paylaşıyorum.
Üzerinde reklam olmadığı için tüm site sahipleri dilediği gibi kullanabilir.Sitesinde kullanan arkadaşlardan ricamız yorum kısmına sitemde kullandığı belirtmesi ve site linkini (tr.gg) yorum olarak eklemesini rica ederim.Sitenizde nasıl gözüktüğünün ekran görüntüsünü de yorum olarak paylaşabilirsiniz.
İlginiz için çok teşekkür ederim Wink

15 Temmuz 125x125 Baner

15 Temmuz 300x250 Baner

15 Temmuz 468x60 Baner

15 Temmuz 728x90 Baner

15 Temmuz 160x600 Baner

En son isacotur tarafından 15.07.2017 17:49:14 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj15.07.2017, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Olmuş Smile

Mesaj15.07.2017, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler @ozamanhadi

Arkadaşlar sitemde bu konuda bir yazı yazdım, yorum kısmına site linklerinizi bırakarak backlink kazanabilirsiniz Wink
Mesaj29.01.2018, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalışma güzel ancak verilmek istenen mesaj yanlış aşılanmış 15 temmuz bir destan değildi darbe girişimiydi burda anlatılmak istenenle anlatılan farklı.. yada şöyle söyliyeyim ne yapmak istediğinizi anladım hoş güzel ancak mesaj seçiminiz yanlış.. Smile
Mesaj29.01.2018, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
çalışma güzel ancak verilmek istenen mesaj yanlış aşılanmış 15 temmuz bir destan değildi darbe girişimiydi burda anlatılmak istenenle anlatılan farklı.. yada şöyle söyliyeyim ne yapmak istediğinizi anladım hoş güzel ancak mesaj seçiminiz yanlış.. Smile

Forumda siyasi mesajların paylaşılabildiğini bilmiyordum.Kurallara nereden bakabiilirim moderatörüm?
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Mesaj01.02.2018, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bayramblog yazmış:

Forumda siyasi mesajların paylaşılabildiğini bilmiyordum.Kurallara nereden bakabiilirim moderatörüm?

tarştışmalara yol açacak hertürlü mesaj yasaktır ancak bu bölüm kurallarının olmadığını bende şu aralar farkettim bunu admin tarık bey e ileteceğim...
Mesaj01.02.2018, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
tarştışmalara yol açacak hertürlü mesaj yasaktır ancak bu bölüm kurallarının olmadığını bende şu aralar farkettim bunu admin tarık bey e ileteceğim...

İlginiz için teşekkürler!
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Önceki mesajları göster: