Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2017, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu: -Wib Blog- |Teknoloji|

Site Adı
Wib Blog

Site Hakkında
Sitemiz 21.03.2016 Tarihinde açılmıştır.Ve 1 senedir yazılar paylaşıyoruz.Teknoloji ile ilgili aklınıza ne geliyorsa hepsini paylaşıyoruz.

Hakkımızda
Merhaba,ben Yusuf Adam,Konyada 18.08.2001 tarihinde dünyaya geldim.Site kurmak istiyordum ama nasıl yapaçağımı bilmiyordum araştırma yaptım ve Bedava-Sitem ile karşılastım.Sitemi kurduktan sonra yazılar paylaşmaya başladım uzun zaman sonra kodlama öğrenmeye çalıştım çokta olmassa yinde öğrendim.İlk açtığım siteden sonra onlarca site açtım tuttan oldu tutmayan oldu ama yinede sağlık olsun.En son Wib Blog sitemi açtım ve bana bedava-sitemde yardım eden çok kişi oldu.Bunlardan sonra tasarım aramaya başladım ve ensonda kullanmakta olduğum BilgeDoktorun tasarımını kullanıyorum.Başka siteler açtım devamblog.com gibi birkaç sıkıntı yüzünden kapandı bu siteyide bir çekilişde kazandım araştırmaya yaptım birkaç kişi ile konustum sitem iyi gidiyordu ama sıkıntılar yüzünden kapandı.Zaten bundan sonra açtım Wib Blog sitemi wibblog sitemden sonra birkaç tanede site açtım onlarda şunlar yusufadm.tr.gg,openmedya.tr.gg,opentasarim.tr.gg bunlarda benim açtığım siteler ha bide wibforum.tr.gg sitem var bu sitede hep forum sitesi açmak istiyordum açtım bende ayarlamalar yaptım ve dahada yayında...

Hedefimiz
Türkiyenin En Büüyk Teknoloji Sitesi Olmak

[size=9]Sitem İle İlgili Merak Ettiğiniz Veya Diyeceklerinizi Bu Forum Altında Yorum Olarak Bekliyoruz.[/size]

Mesaj23.08.2017, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tema güzel daha öncede bu temayı gördüm. Tasarımı geliştirebilirsin. Başarılar

En son lordbass tarafından 23.08.2017 07:45:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.08.2017, 23:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

lordbass yazmış:
Tema güzel daha öncede bu temayı gördüm. Tasarımı geliştirebilirsin. Başarılar

Yorumunuz için teşekkürler

Önceki mesajları göster: