Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2020, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Site doğrulaması

Epeydir Sitemi doğrulamadım. şimdi doğrulanacak bir yer bulamıyorum lütfen beni bu husus da aydınlatır mısınız. Teşekkürler
Mesaj31.01.2020, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: soruya cevap

bu soruyu dahi bana burası cevaplamıyacaksa bu forum niye var?
Mesaj01.02.2020, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki sorununuzu daha açık anlatmalısınız. Sitenizin neyini doğrulatacaksınız? Neye doğrulatacaksınız? İnsanlar, aklınızdan geçeni kadarını değil sizin ifade edebildiğiniz kadarını anlayabilir. Ben 2007'den beri bu forumdayım. Ne sitemi bir yere doğrulattım ne de böyle bir tanım duydum. Belki de kimse sorunuma yanıt vermiyor, çözüm bulmuyor demek yerine sorunumu anlaşılır bir dilde ve detaylı dile getirebiliyor muyum diye kendi anlatım tarzınızı gözden geçirmelisiniz.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj03.02.2020, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Sirte Doğrulaması

Sayın Arkadaşlar ben de 2007'den beri Bedava sitem sahibiyim.
ancak en az ayda bir veya iki ayda bir Google'de sitenin sahipliğini doğruluyordum.
o zanalar bu Google hesabımda sitenizi doğrulayın diye benden Google tarafından isteniyordu. ancak o bölüm hesabımdan kaybolmuş.
maalesef ben bazı sağlık sorunlarım nedeni sebebiyle sitem ile uğraşamadım
. eskiden eğer siteni sık sık doğrulatmazsan Gookle'nin siteyi çöpe atacağı söyüyorlardı.
bu nedenle ben şimdi site sahipliğimi doğrulatmak istedim.
Mesaj04.02.2020, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Search Console'ye mülk eklemek ya da mülkünüz olan bir websitesini doğrulamak için https://search.google.com/search-console sayfasına gidip önce giriş yapın ve sol üst köşedeki select kutusundan doğrulayacağınız sitenizi seçin ya da listede yoksa listenin en altındaki MÜLK EKLE linkine basın.

Açılan pencereden DİĞER DOĞRULAMA YÖNTEMLERİ bölümünden HTML ETİKETİ bölümünü seçin ve seçimin hemen altında açılacak bölümdeki metatag kodunu kopyalayıp Bedava-Sitem ekstralarına gelip KENDİ HEAD İÇERİĞİ ekstrasını açın ve uygun bir yere kopyalayıp kaydedin. Kayıttan sonra tekrar Google Search Console'ye dönün ve kopyaladığınız kodun hemen altındaki DOĞRULA BUTONUNA basın.

Eğer her şeyi doğru yapmışsanız doğrulama işleminin başarılı olduğuna dair yeni bir kutucuk açılacaktır.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj04.02.2020, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Sirte Doğrulaması

Teşekkürler!...