Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.05.2020, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr gg sayfalarımıza erişim sorunu hakkın

Merhabalar.
Son zamanlarda forumda bir çok kullanıcımız sayfalarına erişim sağlanmadığı hakkında başlıklar açtılar.
Başlıklar dışında konu hakkında bana gelen özel mesajlarda var. Konuya bu yüzden açıklık getirmek istiyorum arkadaşlar.

Arrow Konu teknik bir problem değil öncelikle. Ne demek istiyorum? Her kullanıcının yaşadığı bir problemden bashetmiyoruz. Bu problemi belirli kullanıcılarımız yaşadı yaşıyor. Nedenlerinin neler olabileceğini anlatacağım kısaca sizlere.
Arrow Bilgisayarınızdaki yüklü olan antivirüs programları tr gg sayfalarına girişleri önlüyor olabilir.
Arrow Kullandığınız tarayıcı sayfanıza giriş sağlamanızı engelliyor olabilir.
Arrow Tarayıcıya indirilen bazı eklentiler buna sebebiyet verebilir.

Bana mesaj atan ve forumda başlık açan arkadaşların sayfalarını hem bilgisayar üzerinden ve telefonumdan rahatlıkla görüntüleyerek problem olup olmadığını test etmiş oldum. Buradan konunun teknik bir sorun olmadığını rahatlıkça anlıyabiliyoruz. Teknik sıkıntılarda herkes aynı problemi çekmiş oluyor. Bir kaç kere bu problemi bende yaşamıştım. Sorunun bilgisayarımda yüklü olan anti virüs programından kaynaklı olduğunu anladıktan sonra problemimi antivirüs programımı değiştirerek halletmiş oldum. Tarayıcıdan kaynaklı bir problem olup olmadığını farklı bir tarayıcı kullanarak çözmüş olursunuz. Bütün tarayıcılarda bir erişim sağlanmıyorsa bunun sebebi antivirüs programıdır. Umarım açmış olduğum bu başlık ile kafanızda bulunan soru işaretlerini yok etmiş olabilmişimdir.

Başka bir konu hakkında problem yaşıyan arkadaşlar sorularınız için alt kısımdaki linkten mesaj atabilirsiniz.
Arrow https://www.bedava-sitem.com/profile.php?of=aktif-dost

Herkese iyi çalışmalar. Smile

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: