Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2022, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Y ŞANLI SİGORTA

DİYARBAKIR'DA EN UYGUN SİGORTA
Diyarbakır’da en uygun sigorta acenteleri arasında yer alan Yşanlı Sigorta, her türlü
sigorta işlemlerinizi bütçenize uygun olarak sunabilir. Diyarbakır sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası, trafik sigortası ve diğer ihtiyaçlarınızı anında çözüme kavuşturur.

Biz

2013 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz,

YŞanlı Diyarbakır Sigortacılık Türkiye genelinde size en yakın Sigorta Acentesine ulaşmanızı sağlayan bir portaldır. Biz müşterilere en kaliteli hizmetin bir Sigorta Acentesi tarafından verileceğine inanıyoruz. Bu yüzden Türkiye’de yıllardır Sigorta Sektöründe hizmet veren değerli Sigorta Acentelerini ysanli.tr.gg markası çatısı altında toplayarak İnternet üzerinde de Sigorta Acentelerine kolayca ulaşabilmenizi sağladık. Uzman Sigorta Acentelerini İl ve İlçe, Mahalle ve yetkili acentelikler sırasına göre inceleyerek detaylarını görebilir ve en yakınınızdaki Acente ile kendiniz iletişime geçebilirsiniz. Bu sayfada bulunan Sigorta Acenteleri konularında kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş Sigorta Acenteleridir.

Neden YŞanlı Sigortacılık?

Çünkü,

Sigorta işi uzmanlık işidir. Bu konunun uzmanları konu hakkında uzmanlık eğitimi almış olan Sigorta Acenteleridir. Bir Sigorta Acentesi sizin ne ihtiyacınız olduğunu kolayca anlar ve sizin ihtiyacınız olan şartlara uygun poliçeyi size verir. Sigorta Acentesi Kaza veya kötü gününüzde anında yanınızdadır. Sizin için uğraşır, size yol göstererek hasarınızı karşılamanız için gereken her türlü çalışmayı yapar. Bir Sigorta Acentesine Cep telefonundan 7 Gün 24 Saat ulaşabilirsiniz. Zaman kavramları yoktur. En iyi hizmeti almanız için uğraşırlar.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

1- YŞanlı Sigortacılık yapacağınız herhangi bir Sigorta Poliçesi üzerinden müşteriden ya da Sigorta Acentesinden Komisyon Almamaktadır.
2- YŞanlı Sigortacılık içerisinde bulunan Tüm Sigorta Acenteleri, yapmış oldukları TALEP doğrultusunda kendi beyanları ile yetkili sigorta şirketlerini ve iletişim bilgilerini kendi bilgileri doğru olacak şekilde iletmişlerdir. Herhangi bir yanlışlık veya kötü kullanım tespit edildiğinde Üyelikleri sonlandırılır. Sigorta Acentelerinin tüm beyanları ip adres numaraları ile beraber tarafımızda kayıt altındadır.

Şikayetleriniz için, ysanli.tr.gg adresine mail gönderebilir ya da +90 551 269 66 66 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
______________
Dicle kent mah 625 sok centro plaza apt kat 1 no 8 Kayapınar Diyarbakır
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu