Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2007, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım ayarları menüsü ile ilgili

herkese selam öncelikle herkese çok yararlı bilgiler verdiğinizi söylemeden geçemeyeceğim ve bu hizmetleriniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır
sorunuma gelince ise tasarım ayarlarında en altında bulunan uzman kişiler burayı tıklasınlar diye yazan yeri tıkladım ama şu anda renk ayarlarını yapamıyorum ve birtakım kelimelere nasıl link ekleyebileceğimi bilemiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

daha çok yardıma ihtiyacım olacak umarım sizi sıkmam ve diğer arkadaşlarada söylemek istediğim şey ise herkese böyle güzel uğraşlar verdikleri için tebrik ederim umarım ortak çalışmalar yapabiliriz ve yorumlarını bekliyorum siteme girip eleştiri olumlu yada olumsuz yaparlarsa sevinirim bu bana daha iyi yol gösterecek.
Mesaj14.09.2007, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tasarım ayarları menüsü ile ilgili

muratmalay yazmış:
şu anda renk ayarlarını yapamıyorum ve birtakım kelimelere nasıl link ekleyebileceğimi bilemiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Arrow sayfanın baslıgına renk vermek ıcın
Arrow sitene giris
Arrow ayarlar
Arrow Sitelerim kısmında bulunan Menü elemanları için gelişmiş ayarlar gösterilsin mi evet yap

Arrow link icin
Kod:
<a href="http://www.sitenizin adı.com"> tıklanacak yazı</a>

eger yazıya renk vermek ıstersen
Kod:
<a href="tiklaninca gidilmesi istenen siteyi yaz" link="black" alink="red" vlink="blue">tıklanılacak yazı</a>

link="" Linkin rengini
alink="" Mouse ile üzerine gelince oluşacak rengini
vlink="" Tıklanınca oluşacak rengini belirlemektedir
Mesaj14.09.2007, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

o kod her tarayıcıda çalışmayabilir

şunu tavsiye ederim

Kod:
<style type="text/css">
a:link {color:#000000}
a:visited {color:#0000FF}
a:hover {color:#FF0000}