Forum'da ara:
Ara

Site sizce nasıl ?
çok süper
  40%
[ 11 ]
süper
  11%
[ 3 ]
Çok iyi
  7%
[ 2 ]
iyi
  14%
[ 4 ]
çok kötü
  0%
[ 0 ]
biraz kötü
  0%
[ 0 ]
kötü
  14%
[ 4 ]
Fikrim yok
  11%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 27

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2008, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.zapmap.tr.gg Arrow Arrow Question

www.zuperkodcu.tr.gg Arrow Arrow Question
Mesaj24.06.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:
bir şey değil...

SENİN SİTENİ YORUMLUYORUM

Siten güzel ama tasarımı deniştirsen iyi olur bide sitenin her yerinde reklam dolu aynı hemde onları azalt siten yararlı ders olarak başarılar dewamını dilerim kardeşim ortak
Mesaj24.06.2008, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.zapmap.tr.gg

SENİN SİTENİ YORUMLUYORUM :

Sitenin tasarım çok güzel hiç deniştirme biraz içerik eklesen daha iyi ola bilir bide başlık resiminin altına sitenin amacı ve slogan yazarsan daha iyi olacak inanıyorum ama site gayet iyi
Mesaj24.06.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.zuperkodcu.tr.gg/

SİTENİ YORUMLUYORUM

Sitenin ilk olarak başlık resmi denişmesi lazım çok uyumsuz ve çözünürlük kötü olmuş başlık resminin kodlarının düzeni güzel düzgün ve yararlı kodlar var başlık resimin kendine ait photoshop la yada başka bir araçla yaparsan daha iyi olacak
Mesaj24.06.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

evcillerim yazmış:
Siten güzel yuyufener başarılarının devamını dilerim...

SİTENİ YORUMLUYORUM
siten çok iyi içerikli hayvanlara karşı sevgi var süper içerik de baya fazla ve yararlanan çok olacaktır sitenden

En son yuyufener tarafından 24.06.2008 15:22:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.06.2008, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

br34k-d4nc3 yazmış:
Arrow Siten çok güzel olmuş Ellerinize emeğinize sağlık. Başarıların devamını dilerim. saygılarımla.

herkesi siteme beklerim Wink

SİTENİ YORUMLUYORUM

Siten gayer güzel başlık resimide çok beğendim bana arka plan uymamış gibi geldi açık olmuş böle daha koyu bir şeyler yaparsan daha iyi olacaktır bide ana sayfada chat var meboo dan chat kura bilirsin daha iyi veya onu kendi sitene özel chat yapa bilirsin daha güzel olur

En son yuyufener tarafından 24.06.2008 15:22:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.06.2008, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yuyufener yazmış:
br34k-d4nc3 yazmış:
Arrow Siten çok güzel olmuş Ellerinize emeğinize sağlık. Başarıların devamını dilerim. saygılarımla.

SİTENİ YORUMLUYORUM

Siten gayer güzel başlık resimide çok beğendim bana arka plan uymamış gibi geldi açık olmuş böle daha koyu bir şeyler yaparsan daha iyi olacaktır bide ana sayfada chat var meboo dan chat kura bilirsin daha iyi veya onu kendi sitene özel chat yapa bilirsin daha güzel olur

CHAT ZATEN BİZİM Very Happy

Mesaj24.06.2008, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

css-city yazmış:
Slm siten çok ama çok qüzel olmuş başarılar Exclamation

SİTENİ YORUMLUYORUM :

Sitenin tasarım çok güzel birde tasarımlar eklenince çok güzel olacak ama sanırım şuan tasarım fazla yok css anlatımların çok güzel siten biraz sayfaya basınca yavaş açılıyor
Mesaj24.06.2008, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

br34k-d4nc3 yazmış:
yuyufener yazmış:
br34k-d4nc3 yazmış:

SİTENİ YORUMLUYORUM

CHAT ZATEN BİZİM Very Happy

Sizinmi ama çok kişi var bide yabancı Smile
Mesaj24.06.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ertuni yazmış:
bilmem yazmama gerek varmı ama siten cidden süper banada aynısından yapsana Very Happy Wink

SİTENİ YORUMLUYORUM :

Ertuni siten çok kırmızı olmuş yaf biraz canladmış Smile ve reklamlarda baya çok kaç para alıyorsun reklamlardan Smile
Mesaj24.06.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ...

liselihacker92 yazmış:
<<...siten güzel olmus kardeşim durmak yok yola devam....>>

SİTENİ YORUMLUYORUM :

siten çok güzel ve ileride daha iyi olacak inş başarıların dewamını dilerim sitenin tasarım güzel ama üsteki kayan yazının arka plan rengi çırtlak olmuş hiç uymamış onu deniştir bence birde menüdekiler dışarı çıkmış onları kısalt

En son yuyufener tarafından 24.06.2008 15:30:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.06.2008, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun Yorumlayın hocam (sağ bölüm boş onu Bliyorum Onu Eksiklere Yazmazsanız Sevinirim)Wink
www.galatasarayy.tr.gg
Mesaj24.06.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.06.2008, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.kaanx.tr.gg
Mesaj25.06.2008, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Buyrun Yorumlayın hocam (sağ bölüm boş onu Bliyorum Onu Eksiklere Yazmazsanız Sevinirim)Wink
www.galatasarayy.tr.gg

SİTENİ YORUMLUYORUM

sitenin tasarım galatasaray sitesine uygun hatıra defteri yazıyor Very Happy << böle koymuşsun Very Happy Bu işaret olmazsa daha iyi olur menüde kırmızı yerler gözükmüyor onları gözükecek bir renk yap yan tarafıda doldurursun süper olur