Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Edenlere Çam Sakızı Çoban Armağını Bir İkram Yapılcak

İkramım; Yasaklı Sitelere Giriş programıdır. Öncelikle program garantidir... Youtube gibi erişilmeyen sitelere ayrı bir programla başka bir server'dan ulaşılabilecek.... Örnek JAPON server veya ABD server..... Alayına GİRER Alayını AÇAR....!! Tabi burda amaç yapmazsanız vermem değil, ama yardım edenlere bana verdikleri hediye ötürü benden de onlara bir çam sakızı çoban armağını vericem...

Yardımseverlere duyuru:
Elimden geldiğince bir site hazırladım... Size bir soru sorucam.. Kendi sitemde dahil olmak üzere 4 sitenin daha bannerını yapıp siteme koymak istiyorum ve bu bannerları tasarımın altındaki yazı kısmına yapıştırıcam... Ayrıca bu 4 adres orada sağdan sola ya da soldan sağa akacak... Yardım edebilecekseniz benim site dahil ismini vereceğim 4 sitenin daha adresini banner yapabilirmiyiz... Çünkü o sitelerin banneri yok... Hani basınca o adrese yönlendiriyor.... Sonuç toplam 4 banner.... Birde renkleri uçuk kaçık değilde siteme uygun olursa sevinirim.... Size güveniyorum... Site isimleri şunlardır:

http://www.kurandakidin.com/ - http://www.yeniboyut.com/ - http://www.hanifdostlar.net/ - http://kurandini.tr.gg/ -Akan yazı kodunu paylaşıyorum:
<MARQUEE DIRECTION="RIGHT" BEHAVIOR="SCROLL" SCROLLAMOUNT="2" SCROLLDELAY="20">BURAYA KODU YAPIŞTIR</MARQUEE>


En son kurandini tarafından 04.07.2008 18:00:03 tarihinde değiştirildi, toplam 6 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2008, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

TAMAMMMMMMMMMM HALLEDİLDİİİİİİİİİİİİİİ SAĞOLUNNNNNNNN
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu