Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2008, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Server sorunları ve ağırlık...

merhaba..
bilindiği gibi forum yaza girmeden önce 1 aylık tatil yaptı..
döndüğünde herşey daha güzel olucak,değişicek ağırlık olmayacak vs. vs. sayıldı hepsi..
şimdi forum açık ve açıldığı günden bu yana zaman zaman server hatalarıyla karşılaştık..
bazen forumda 1 online kaldı, bazen kimse giremedi, bazen ise herkezde dakiklarca şu hatalar yazdı

Kod:
Datenbankserver 80.190.202.16 nicht erreichbar
- Wir sind gerade am Beheben des Problems!
Database server 80.190.202.16 not available
- We are fixing this at the moment ;)!

Kod:
Error ID 0!
error, please contact the webmaster
VE DAHA BİRÇOK HATA...

artık buna dur denilmeli diye düşünüyorum en fazla 1 hafta hata olmadan duruyor forum daha sonra yine ağırlık basıyor ve server sorunları boy gösteriyor
Mesaj16.07.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım düzeltmeye çalışıyorlar ve umarım düzeltirler.
bedava-sitem gitgide büyüyor bu nedenle altyapıyı sağlamlaştırmak gerekir.
birde;
Kod:
Datenbankserver 80.190.202.16 nicht erreichbar
- Wir sind gerade am Beheben des Problems!
Database server 80.190.202.16 not available
- We are fixing this at the moment ;)!

bu kod dün ben sayfa düzenlerken sayfa düzenleme editöründe yazdı Razz Bende o kodu ordan sildim ve sayfamı düzenledim Mr. Green

sanalcity V.4.0 Beta! http://www.sanalcity.tr.gg/

trggcanavari..!
Mesaj16.07.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

önerilerilerde bulunmuştunuz
şunu istiyoruz bunu istiyoruz diye yazmıştınız
o önerilerin gerçekleşmesi için çalışmaları yapıldığı ve bu çalışmaların başarıya ulaşabilmesi için bu tür aksaklıkların meydana gelebileceği doğal değil midir.
bence çok doğal Razz
sonuçta burada yazılan ve çok küçük gibi görünen bir öneri bile programlama gerektirir ve ve emek gerektirir. Wink
bence bu yönünden bakın ve üstte yazılan her bildiriyi gördüğünüzde "aaa bedava-sitem çalışıyor" diye düşünün Razz
Mesaj16.07.2008, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
önerilerilerde bulunmuştunuz
şunu istiyoruz bunu istiyoruz diye yazmıştınız
o önerilerin gerçekleşmesi için çalışmaları yapıldığı ve bu çalışmaların başarıya ulaşabilmesi için bu tür aksaklıkların meydana gelebileceği doğal değil midir.
bence çok doğal Razz
sonuçta burada yazılan ve çok küçük gibi görünen bir öneri bile programlama gerektirir ve ve emek gerektirir. Wink
bence bu yönünden bakın ve üstte yazılan her bildiriyi gördüğünüzde "aaa bedava-sitem çalışıyor" diye düşünün Razz

evet öneride bulunduk..
ben 5 ay önceki önerimi hatırlıyorumda hala olmadı hep yeni versiyona dendi peki biz eski versiyonda olmamıza rağmen niye bu sorular hala var hadi oldu diyelim niçin forum kapandı ? hatalar düzelsin diye ama değşen birşey yok malesef..

son dediğiniz cümle "aaa bedava-sitem çalışıyor" demek bedava-sitemi küçümsemek olur diye düşündüğüm için her hatada hala düzelmemiş demeyi tercih ederim
Mesaj16.07.2008, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki
sen öyle düşün o zaman
ama ben "bedava-sitem çalışıyor" diyorum ve sizlerin önerilerinizin listelendiğini ve zaman içerisinde gerçekleşeceklerini söylüyorum.
Selin Hanım'ın verdiği cevapları,önerileriniz hakkında söylediği şeyleri lütfen unutmayın.
Her öneri pat diye gerçekleşmiyor.
Başka forumlar gibi olmadığımızı unutmayın.
Amacımız forumu geliştirmek değil asıl hedefimiz olan siteleri geliştirmektir.
Daima olumlu olun ve pozitif bakın
Ben bunları genele söylüyorum
Kişisel almayın.
Mesaj16.07.2008, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
peki
sen öyle düşün o zaman
ama ben "bedava-sitem çalışıyor" diyorum ve sizlerin önerilerinizin listelendiğini ve zaman içerisinde gerçekleşeceklerini söylüyorum.
Selin Hanım'ın verdiği cevapları,önerileriniz hakkında söylediği şeyleri lütfen unutmayın.
Her öneri pat diye gerçekleşmiyor.
Başka forumlar gibi olmadığımızı unutmayın.
Amacımız forumu geliştirmek değil asıl hedefimiz olan siteleri geliştirmektir.
Daima olumlu olun ve pozitif bakın
Ben bunları genele söylüyorum
Kişisel almayın.

benim önerim forum içindi forumun düzelmesi için sizin dedikleriniz sitelerin ilerlemesi içinmiş o halde farklı kulvarda yorum yapıyoruz...

neyse ben sadece sorunları dile getirdim iyi eğlenceler..