Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemi Yorumlar Mısınız?
Mesaj26.07.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.07.2008, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
Sitemi Yorumlar Mısınız?

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizde Üzerinde Durduğunuz Konu Üzerinde Pek Fazla Eksiğiniz Bulunmamakta Wink Eğlence, zaman zaman üstünde durduğunuz bazı eğitici konulara da değinmişsiniz.. Konularınızda Aksaklıklar yok sanırım.. Yalnız Daha çok Bu tür yazılar yada bu konu üzerinde makaleler de sitenize zenginlik katacaktır.. Bu yolda ilerlemeniz ve konularınıza yenilerini de ekleyebilisiniz.. Wink

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Eğlence Konularını işleyen bir çok kişi gibi sizin de bu konuya yönelmeniz gayet hoş.. Sitenize gelen ziyaretçileriniz boş zamanlarını, bazen de sıkıntı zamanlarını sizin sitenizde geçirmek istese, eminimki aradığını bulacaktır Wink Ve tabii ki siteninizi birçok arkadaşına tavsiye edecektir.. Wink Tebrik Ediyorum..

Sitenizde Olması Gereken Şeyler ;
Arrow Sitenizde Mizah alanına Dha Çok Yer Vermelisiniz.. Örneğin ; Günlük Yaşantımızda Bir çok Kişinin Karşılaştığı günlük Olaylara.. Ayrıca benim de çok karşılaştığım dolmuş (minibüs) hikayelerine yer vermelisiniz diye düşünüyorum.. Eminim ki bu konu ilgi görecektir.. Ve yine sitenizde mizah alanının bir çok dallarına da yer vermelisiniz.. "Bilinmeyen Komik Olaylar" , "Türkler ve Dünya" , "Türklerin Vazgeçemedikleri" ve Aklıma gelen bir sitede yayınlanan (Cunobag Hocamın bir sitesinde) "Türklerin Tedavi Edilemeyen Hastalıkları" Gibi Konuların da ilgi Göreceine İnanıyorum.. Wink

Önerilerim ;
Arrow Sitenizde bulunan Sağ Kutucukları Biraz daha Düzene Sokabilirsiniz.. Bunun ve yukarıda söylediklerimin Dışında Size Karşı Fazla Bir Önerim Yok.. Gayet Güzel ve Başarılı Bir Yolda İlerliyorsunuz.. Smile

Yorumlarım ;
Arrow Sitenize Giren Eminim ki Çıkmak İstemeyecek ve Elinde olsa Bütün Konuları Okıyacaktır.. Bu Durum Çok Başarılı Bir Konu Üzerinde Durduğunuzun Bir Kanıtıdır.. Tebrik Ediyorum ve Başarılarınızın Devamını Diliyorum.. Wink

Puanlama Durumu Yönetim Tarafından Yasaklandığı İçin Bundan Sonraki Eleştirilerimde Paunlama Yapamayacağım.. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim Smile
Mesaj26.07.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

enmatik yazmış:

Eksikleriniz ;
Arrow Bir Çok Sitenin Yatığı gibi Siz de Eğlenceye Ağırlıklı Önem Verip Sitenizde bu Konuya Daha Çok Yer Vermişsiniz.. Yalnız Sitenizde Konu Eksikliğine Rastladım.. Bu Konu Üzerinde Daha Çok Bilgi Toplamalı ve Sitenizin Konularını Zenginleştirmelisiniz.. Wink

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizde Eğlence Ağırlıklı Konuları İşlediğinz İçin, Bu durum Güzel Yolda İlerliyor.. Başarıların ve İlgilerin Daha Çok Artması İçin Konularınızı daha Çok Zengin ve Güncel Tutmalısınız.. Emin Olun ki Bu Konu Üzerinde Bir Çok Site İle Yarışıyorsunuz.. Ve Bu Konu Üzerinde Rakip Sitelerinizi Ziyaret Edip Konularınızı Nasıl Zenginleştirebileceğiniz Konusunda Tiyolar Alabilirsiniz.. Sakın Kopyala/Yapıştır Yöntemini Kullanmayın ; Bu Durum Sitenizin Kalitesi Yönünden Olumsuz Bir Yolda Gelişektir.. Ve Unutmayın Sitenizde Ne Kadar Çok Konulara, Kendi Ağzınızdan Çıkmış Gibi Yorumlar EKlerseniz, Bu Sitenizin Kalitesi YÖnünden Büyük Bir Avantaj Olacaktır..

Arrow Daha Çok Konu, Daha Çok Bilgi ve Daha Çok Nesnellik.. Bu Konu Üzerinde bu Yöntemleri Uygularsanız, Fazla Öneriye İhityaç Duymazsınız Wink

Önerilerim ;
Arrow Sitenizde Kullandığınız Başlık Resmindeki Graffiti Şekli Sitenizin Tasarımına Yakışmamış Diyebilirim.. Değiştirmenizi ve Daha Sade Bir Tercih Yapmanızı Öneririm.. Wink

Yorumlarım ;
Arrow Dediğim Gibi Başlık Resminiz Dışında Sitenizin Sade Bir Tasarımı Var ve Bu durum Görsellik Açısından Sitenize Bir + (Artı) Değer Sağlamaktadır.. Başarılarınızın Devamını Diliyorum..
Mesaj26.07.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Sizlerden de Benim Sitem Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum.. Eksik Etmeyiniz Smile
Mesaj26.07.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum Ve Önerileriniz İçin Sonsuz Teşekkürler. Wink
Mesaj26.07.2008, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
Yorum Ve Önerileriniz İçin Sonsuz Teşekkürler. Wink

Rica Ederim.. Wink

Sizlerin de Benim Sitem İçin Yorumlarınızı Esirgemeyiniz...
Mesaj30.07.2008, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.ugraburaya.tr.gg yorumlarsanız sevinirim
Mesaj31.07.2008, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugraburaya yazmış:
www.ugraburaya.tr.gg yorumlarsanız sevinirim

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizdeki Webmaster Bölümünde Yapacağınız Yenilikleri En Kısa Zamanda Yapmanız Eksiklerinizin Çoğunu Ortadan Kaldıracaktır.. İçeriklerinize Daha Çok Zenginlik Katmalısınız... Eğlence Bölümü İçin de aynı Şeyler GEçerlidir.. İçeriklerinizde Eksiklikler Görülmekte..

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Tasarımınız Sade ve Göze Çarpan Bir Güzlliği Var.. Site İçeriklerinizin Tümünü Üst Menuden Yönetmeniz Farklılık Göstermiş ve Sitenizi Diğer Sitelerden Ayıran Güzellik de bu durumdan Kaynaklanıyor Wink
Sitenizde Kurduğunuz Renk Uyumu Birkaç Ufak Uyumsuzluk Dışında (Önemli Değil ) Renk Uyumu Güzel Görünüyor..

Arrow Dediğim Gibi Webmaster ve Eğlence Bölümünde daha Çok İÇerik ve Zenginlik Olması Yararınıza Olacaktır.. Wink

Önerilerim ;
Arrow Ana Sayfanızda Site İçeriklerinin Linklerine Daha Çok Yer Vermelisiniz.. Ayrıca Oyunlar Bölümündeki, Oyunların Ekran Görüntülerinde IE Araç Çubuğu, Alttaki IE Bandı Olması Hoş durmuyor.. Değiştirebileceğinizi Öneriyorum Wink

Yorumlarım ;
Arrow Sitenizdeki Eksiklerinizi Tamamlamış Olduğunuzu Varsayarak Güzel Bir Siteniz Olduğunu Söyleyebilirim..
Tasarım Seçiminiz Yerinde ve Uyumlu Olmuş..
Başarılarınızın Devamını Dilerim Wink
Mesaj31.07.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim aklımda daha değişik içerikler var ama çok zaman alacağını düşündüğümden ya da tembelliğimden fazla vakit ayırmak istemiyorum vaktimi daha çok forumda geçiriyorum en kısa zamanda önerilerinize uyacağım
Mesaj31.07.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

beni de yorumlarsanız sevinirim

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj31.07.2008, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka yazmış:
beni de yorumlarsanız sevinirim

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizde üstünde durduğunuz Konu Üzerinde Fazla Bir Eksiğe Rastlamadım.. İçerik Bakımından Sitenizi Zengin Tutmuşsunuz.. Ama Bu Siteniz İçin Yeterli Olacak Mı ? Hayır.. Çünkü Siteniz Ne Kadar Zengin Olursa Olsun Bilgilerinizi Güncel tutmalısınız ve Yenilerini Eklemelisiniz Wink

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Bir red Tasarım İçin Güzel Bir Buton Seçimi Yapmışsınız Yalnız Başlık Resminiz buna Uyum Sağlayamamış... Butonlarınız Çıplak Kalmış gibi Bir Şey Olmuş.. bunların Dışında Sitenizde herhangi bir sorun yok ve siteniz kendi güzelliği ile yarışıyor Wink

Sitenizde Olması Gereken Şeyler;
Arrow Sitenizde bulunan Konular dışında fazla konu eksiğiniz yok diyebilirim.. ama bunları güncel tutun ve konu üzerinde yenilikler yapınız Wink

Önerilerim ;
Arrow Sitenizin Başlık Resmini Değiştirmenizi Öneririm.. Başlık Resminden Vazgeçemiyorsanız Butonlarınızı Başlık Resmi ile uyumlu Yapın.. Görsel AÇdan Bozukluk Yaşayabiliyor...

Yorumlarım ;
Arrow Sitenizde işlediğiniz konular herbir ziyaretçiniz için yararlı olacak konular gibi görünüyor.. ve bu durum siteniz açısından doğru yolda ilerliyor..
Önerilerimde yaptığım konuları yapmış olacağınızı varsayarak, Siteniz Güzel olmuş ve Başarılar Diyorum Wink
Mesaj31.07.2008, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ironarchives bu başlık sizin bana düşmez ama bence de @siteturka butonunu değiştirmeli mouse ile üzerine gelindiğinde çıkan buton daha güzel
Mesaj31.07.2008, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel başarılarınızın devamını dilerim. Smile
Mesaj31.07.2008, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim kinide bi yorumla o zaman be kardeş Wink