Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa düzenleye girilmiyor !!!!!!!!!

arkadaşlar sayfa düzenleye giremiyorum altta yükleme süresi var dolmuyor 2 saat
sonrada iptal oluyor.Arkadaşlar diger yerlerede çok yavaş giriyor bayagı bekleyince giriyor
sayfa düzenleyede hiç girmiyor daha çok bekliyor neden böyle??? acaba diger kullanılarınki normalmiş.
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj29.07.2008, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka bir browserde tekrar deneyiniz..

Örneğin ie kullanıyorsanız mozilla firefox ile deneyiniz Wink
Mesaj29.07.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben firefox kullanıyordum ie de denedim aynı hiç farklılık yok sonuç aynı sanki sayfa kitlenmiş gibi yada çok meşkulmüş gibi girmiyor süre var altta 2 saat dolmuyor.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj29.07.2008, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hep olmuyorsa bir sorun yok, internetten kaynaklanan bir sorundur.
Mesaj29.07.2008, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin internet hızınızla alakalı olabilir,sayfayı yenileyin..

Ayrıca Bu sıralar teknik sorunlar yaşanıyor,bu da o sorunlardan biri olabilir...
Mesaj29.07.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Sizin internet hızınızla alakalı olabilir,sayfayı yenileyin..

Ayrıca Bu sıralar teknik sorunlar yaşanıyor,bu da o sorunlardan biri olabilir...
Mesaj29.07.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman sorununuzu support( at )bedava-sitem.com'a mail atarak dile getiriniz Wink
Mesaj29.07.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
O zaman sorununuzu support( at )bedava-sitem.com'a mail atarak dile getiriniz Wink
Mesaj29.07.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
gokseen yazmış:

tamam yaptım ama cevap gelmedi bence bu sorunu çözemezler heralde belkide sitem elden gidecek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Olayı ßüyütmeyin Herşeyin ßir Çaresi Vardır ßügüne Kadar Hangi Sorunu Çözemedik Tüm Forum Razz Olarak Cevaßı ßekleyiniz En kısa Sürede Gelecektir