Forum'da ara:
Ara

aşkmı paramı? Lütfen ciddi düşünün
aşk
  57%
[ 22 ]
para
  42%
[ 16 ]
Toplam Oylar : 38

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki aşk aşk aşk aşk derdim önceden ama kararımdan döndüm
aşkın da paranın da canı cehenneme bana pc mi verin gerisi teferruat Evil or Very Mad

Mesaj06.08.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy buda güseL ..
Mesaj06.08.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bnCee

hakannet55 yazmış:
rapidemic yazmış:
Bu Soru Saçma diyeceğim ama senin yapman geReqen bi secimmiş.. o zaman söyleyeyim=>> ikisi arasında bi terciH yapmanı gerektiRen durumda ,, Kards aşk denen bişey yoK yha yaLan onLar .. he para demem tabii çnki oda gecici. evet herşey para artıK ama oda yaLan !! tabi herKes FarkLı düşünüR ama benim böyLe düşünmemin sebebi aşKa artıK hiiicc inanmamam !!!... Crying or Very sad

Peki hocam bu konuda aşkmı paramı ? hangisi ? Confused

şahsen ben çelişkide kaldım

Not=dur söyleme onuda denedim olmadı yapamadım Crying or Very sad

vaLLa aşk mı paRa mı bende biLemiycem .. aSlnda bana sec deSeler ben yapmazdımmm Very Happy neSe saLLa
Mesaj06.08.2008, 22:04 (UTC)    

rapidemic yazmış:
hakannet55 yazmış:
rapidemic yazmış:
Bu Soru Saçma diyeceğim ama senin yapman geReqen bi secimmiş.. o zaman söyleyeyim=>> ikisi arasında bi terciH yapmanı gerektiRen durumda ,, Kards aşk denen bişey yoK yha yaLan onLar .. he para demem tabii çnki oda gecici. evet herşey para artıK ama oda yaLan !! tabi herKes FarkLı düşünüR ama benim böyLe düşünmemin sebebi aşKa artıK hiiicc inanmamam !!!... Crying or Very sad

vaLLa aşk mı paRa mı bende biLemiycem .. aSlnda bana sec deSeler ben yapmazdımmm Very Happy neSe saLLa

yakın zamanda ben de aynı cevabı verebilirdim(sabah kalktığımda)
ama bir gün içinde pesimist bi kişiğe büründüm yine aşk yüzünden...

Mesaj07.08.2008, 04:26 (UTC)    

seonet yazmış:
rapidemic yazmış:
hakannet55 yazmış:
rapidemic yazmış:

İnan aşK yüzünden başKa kişiLiqe büRünmeK biLe sacMa geLiyoRdu banaa.. hemde cook!! ama aşıK oLunca anLıyo inSan .. Ama hiçBİrsey gecmez eLine emin oL ! ssen yne sen oL bnce.. bıraK ta bizi böyLe deqişmeLere soKan insanLar deqişsinLeRR.. onLara bu deqişim bizden daha coK qeRekLii Wink
Mesaj07.08.2008, 07:15 (UTC)    

rapidemic yazmış:
seonet yazmış:
rapidemic yazmış:
hakannet55 yazmış:
rapidemic yazmış:

İnan aşK yüzünden başKa kişiLiqe büRünmeK biLe sacMa geLiyoRdu banaa.. hemde cook!! ama aşıK oLunca anLıyo inSan .. Ama hiçBİrsey gecmez eLine emin oL ! ssen yne sen oL bnce.. bıraK ta bizi böyLe deqişmeLere soKan insanLar deqişsinLeRR.. onLara bu deqişim bizden daha coK qeRekLii Wink

bence deqişim herkezde olmalı herkesin illaki bi kötü yönü vardır.Önemli olan bunları bulup degiştirebilmektir. Wink
Ancak böyle iyi bir kişilge dogru gidebiliriz toplumda daha iyi yerlere gelebiliriz.

Ancak aşkmı paramı bi çözemedim ya Crying or Very sad Crying or Very sad
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj07.08.2008, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

DoqRu söyLüyorSn. tm deqişim geReKLi Kötüü Leri deqiştiRmeK tabii ki iyi.. Ben iyiyi deiştirmekten baHsettim. anLadın Sen oNu Wink .. yha eqeR özeLe giRmioSa soRabiLir miyim Sen bu Soruyu nie aciL secim yapmam geRekio die soRdun ? Question
Mesaj07.08.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

rapidemic yazmış:
DoqRu söyLüyorSn. tm deqişim geReKLi Kötüü Leri deqiştiRmeK tabii ki iyi.. Ben iyiyi deiştirmekten baHsettim. anLadın Sen oNu Wink .. yha eqeR özeLe giRmioSa soRabiLir miyim Sen bu Soruyu nie aciL secim yapmam geRekio die soRdun ? Question
Mesaj07.08.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm.. Eii peqi paRa de o zaman Laughing yani bence aşk hariç her şık oLarr
Mesaj07.08.2008, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

rapidemic yazmış:
Hmm.. Eii peqi paRa de o zaman Laughing yani bence aşk hariç her şık oLarr
Mesaj07.08.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sectin mi? <hmm> ..oKe Tabii Kendi Kararın .. inş. ii oLur! Wink [/b]
Mesaj07.08.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

aşk gelip geçiçi tabıkı para demeyi cok ısterdım ama sonuna kadar aşkkkkk ben aşk adamıyımm ne yapıyım Laughing
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj07.08.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
aşk gelip geçiçi tabıkı para demeyi cok ısterdım ama sonuna kadar aşkkkkk ben aşk adamıyımm ne yapıyım Laughing
Mesaj07.08.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya paranın ne önemi var anlamıyorum.Aşk en büyük ve en güzel şeydir.Parayı her zaman elde edebilirsin ama aşkı elde edemeyiz. Rolling Eyes
Mesaj07.08.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce para sonra aşk Mr. Green
Önceki mesajları göster: