Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu: => Ç@rŞ! GeRi DöNüYorRr !Beşiktaş'ta Çarşı Sürprizi..!

Beşiktaş'ın önemli taraftar grubu Çarşı, geri dönüş sinyali verdi. Tribün lideri Makaryan taraftar baskısına dayanamadı.

Beşiktaş'ın en önemli taraftar topluluğu olan Çarşı Grubu'nun liderleri, tribünlere dönüş sinyali verdi. Dönüş için kesin tarih verilmedi ama aşamaları için plan hazırlanıyor.

Mayıs ayı içinde fesih kararı aldıklarını açıklayan taraftar grubunun liderlerinden Alen Markaryan, BJK TV'de yer alan açıklamasında, aldıkları kararın ardından dönüş için çok ciddi baskı olduğunu belirterek, ''Tabi ki şimdi bu kadar baskıya karşı koymak zor. Eğer Beşiktaş'a yararımız dokunacaksa dönme konusu düşüncelerimiz arasında. Biz de Beşiktaş'a bir şeyler yapmak istiyoruz. Herkes dedikodudan uzak duracaksa, hiç kimseyi göz ardı etmeden hep beraber tekrar tribünlere dönme konusunda bir şeyler yapmanın planlarını yapıyoruz'' diye konuştu.

Markaryan, bunun net bir karar olmadığına dikkat çekerek, ''Ama döneceğiz tabi. Bunun aşamaları içindeyiz'' dedi.

Tribün liderlerinden Ayhan Güner ise bu yönde toplantılar yaptıklarını vurgulayarak, ''İnşallah daha güzel ve konuşulur bir tribün yaratmak için dönebiliriz. Öyle bir yola girmiş durumdayız'' diye konuştu.

Alıntıdır; http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=151830

______________
Arrow Güncelalan.Tr.Gg
Arrow Hazır HTML Kodları
Arrow Manchester United FC
Mesaj08.08.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: ssÇarşı'ya 3. sayfa adayı

Çarşı'nın başına geçeceği söylenen Erdem Fora, gazetelere yabancı değil. Müstakbel aday 3. sayfaya haber omuş..
Beşiktaş Futbol Takımı’nın feshedilen ateşli taraftar grubu "Çarşı"nın başına geçeğini söyleyen Erdem Fora’nın miras cinayetinde tetiği çekmekten hüküm giydiği ve "Rahşan Affı"ya hapisten kurtulduğu ortaya çıktı.


Fora’nın başka bir davada ise suç örgütüne üye olduğu ve ruhsatsız silah bulundurduğu iddiasıyla 7,5 yıla kadar hapsi isteniyor.


Hürriyet Gazetesi Fora'nın adını yaptığı bir haberle hatırladı. Ancak kötü bir haberdi bu. 19 Ekim 1999 tarihli sayısının üçüncü sayfasında çıkan haberde, Çarşı gbunun liderliğine aday olduğunu açıklayan erdem Fora’nın "kiralık katil" olarak arandığı anlatılıyor.


Habere göre Organize Suçlar ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri, 4 kişinin yaralanması olayıyla ilgili olarak aradıkları "Sarı Hakan" lakaplı Hakan Özer ve 5 adamını, Eminönü’nde yakaladı. Hakan Özer, kullandığı 40 bin dolarlık Cherokee cipin, korumalığını yapan Hürriyet Karabal’a ait olduğunu söyledi. Yakalanan Hürriyet Karabal, sorgusunda ağabeyi İbrahim Karabal’dan kendisine miras kaldığını söyledi. Ama Hürriyet Karabal, ağabeyini 250 bin dolar ödeyerek Erdem Fora’ya öldürttüğünü itiraf etti. Hapis cezasına çarptırılan Fora, Rahşan Affı ile çıktı.


Adı her yerde

Avukat Fatih Volkan’a yönelik suikast hazırlığı, 21,5 kilo ecstasy ve 5 Uzi marka silahın ele geçtiği operasyonda da Erdem Fora’nın adı geçiyor. Ayrıca aynı örgüte ait uyuşturucu, silah ve sahte belgelerin ele geçtiği 3 olay da da Erdem Fora’nın adı geçiyor. Soruşturmaya adı karışan Erdem Fora delil yetersizliğinden iddianame dışında tutuldu. Erdem Fora’nın adı Sarı Ömer lakaplı Ömer Sundura’nın başında bulunduğu çete de geçti. Polis 2007 yılının Kasım’ında, Beyoğlu’nda adam öldürmenin de aralarında bulunduğu 16 suç işleyen çetenin 20 üyesini Kadırga Operasyonu ile yakalandı. Tutuksuz yargılanan Erdem Fora için bu iki suçtan 7,5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Arrow Kaynak; www.internethaber.com
Arrow Araştırmacı; Cemre TARAKÇI

______________
Arrow Güncelalan.Tr.Gg
Arrow Hazır HTML Kodları
Arrow Manchester United FC
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu