Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2008, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: SimSiyah Farkıyla Site Tanıtımı

Arrow www.ssimssiyah.tr.gg Pagerank degerimiz 2olmustur. Önümüzdeki günlerde daha da iyi bir SimSiyahla Karsınızda Olmayı Planlıyorum.

Evet Arkadaşlar Bu Başlıkta Herkes Sitesini Yazsın.Ben ve arkadaşlarda Siteniz hakkındaki yorumlarımızı sunalım.

Arrow Ilk Sanslı site kim olacak bakalım.
Mesaj16.08.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj16.08.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.iddaa-tahminleri.tr.gg

GÜNCEL KUPONLAR İÇİN SİTEMİZE GİRİNİZ.
Mesaj16.08.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

herfikir yazmış:
www.herfikir.tr.gg
www.kodek.tr.gg
www.komik3.tr.gg

Arrow www.herfikir.tr.gg bu siten tasarım ve içerik olarak güzel site. ama okadar çok sorun varki dünyada bencebiraz daha baska sorunlara deginirseniz güzel olur.

Arrow www.kodek.tr.gg bence bir kod sitesi olarak biraz daha kod eklemelisiniz yani sahsen benım sitede resimler var ben sitenize girdigimde resim efektleri olmayınca bir daha ugramam yanı anlatmak istedigim içerige biradaha öenm vermelisiniz. Tasarım ilede bir mesaj vermeniz güzel birsey..

Arrow www.komik3.tr.gg içerik olarak güzel bir site insanların zamanını geçirebilecegi bir yer ama bence birazda sitenizin görselliğine önem verseniz daha iyi olur.
Mesaj16.08.2008, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddaa-tahminleri yazmış:
www.iddaa-tahminleri.tr.gg

iddia tutkunları için iyi bir site:) ama bence sadece bir kupon yapmayın 2tane yapın Smile tasarıma gelince sitenin en üstündeki ziyaretçi sayacı ile bannerinizi asagı alsanız daha iyi olur. zaten sizin sitenize gelen biri sitenizde bannerinize ihtiyası olmayacaktır. birde sayfanın dibi çok kötü görünüyor orayı düzene sokarsanız daha iyi olur.
Mesaj16.08.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi arkadaşlar yokmu kimse sitesinin yorumlanmasını istiyen.
Mesaj16.08.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş siten fena değil. Yanlız tabloların rengi çok göz alıcı. Onları tek renk yapsan daha güzel olur. Şimdiden başarılar Wink

www.DeliceLove.tr.gg

www.Site-Tasarimlari.tr.gg
Mesaj16.08.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

delicelove yazmış:
Kardeş siten fena değil. Yanlız tabloların rengi çok göz alıcı. Onları tek renk yapsan daha güzel olur. Şimdiden başarılar Wink

www.DeliceLove.tr.gg

www.Site-Tasarimlari.tr.gg

Arrow www.DeliceLove.tr.gg tasarım ve içerik bence en güzel aşk mekanı Wink ama her sayfaya ayrı tasarım uygulaman içeriginin artması ile basına dert açacaktır sahsen css desing benı yorar oldu.ama bu yine de senin bilecegin birsey farklı bir ahenk katıyo kısacası muhtesem bir site.

Arrow www.Site-Tasarimlari.tr.gg tasarımı çok hosuma gitti ancak gelen ziyaretçilere daha fazla tasarım sunsan daha iyi olur başarılarının devamını dilerim..

örnek site arasına girmesini isterim Arrow www.DeliceLove.tr.gg
Mesaj16.08.2008, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksiksizortam.tr.gg

ben yeniyim daha forumum fln gelişmedi Smile
Mesaj16.08.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksiksizortam yazmış:
eksiksizortam.tr.gg

ben yeniyim daha forumum fln gelişmedi Smile

Arrow www.eksiksizortam.tr.gg başlangıç olarak iyi bir tasarım secmişsiniz yanlız sag ve sol menu uyumu hiç yok. bir de nerdeyse her sayfanı kontol ettim hem içerik çok az hemde düzensiz bir sekilde bence içeriklerini ortalsan daha iyi olur.bana kalırsa o sinema ile haberleri kaldırmanı tavsiye ederim çünkü nerdeyse her sitede aynı seyler bulunmakta.kendine özgu birşeyler katmalısınki giren ziyaretçi bir daha gelmek zorunda kaln. önunde uzun zaman var basarılar..
Mesaj16.08.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ssimssiyah yazmış:

Arrow www.eksiksizortam.tr.gg başlangıç olarak iyi bir tasarım secmişsiniz yanlız sag ve sol menu uyumu hiç yok. bir de nerdeyse her sayfanı kontol ettim hem içerik çok az hemde düzensiz bir sekilde bence içeriklerini ortalsan daha iyi olur.bana kalırsa o sinema ile haberleri kaldırmanı tavsiye ederim çünkü nerdeyse her sitede aynı seyler bulunmakta.kendine özgu birşeyler katmalısınki giren ziyaretçi bir daha gelmek zorunda kaln. önunde uzun zaman var basarılar..

tşkler Smile
Mesaj16.08.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

# Lütfen kuralları okuyunuz !!!
Burada sadece sizin siteniz değerlendirilir.
Diğerlerinin sitesini değerlendirmek için onların başlıklarına yazmalısın...