Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2007, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: eklediğim sayfaların arka rengini fonunu değiştiremiorum

ben yazdığım eklediğim sayfaların arka rengini fonunu değiştiremiorum.ana sayfanın değil sadece normalde kendii eklediğim sayfaların arka planını fonunun rebgini nasıl değiiştirebilirim.beyaz hiç hoş durmuyo yaaa?

En son sevgilhan tarafından 07.09.2008 09:43:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2007, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk önce resimlerimi yönete isrediğim arka plan resmini yükledim sonra tasarım ayarlarından arka plan resmi yazan yeri tıklayınca istediğin ve yüklediğin resim orada çıkıyor onu seçip kaydediyorsun kolay gelsin
Mesaj27.06.2007, 05:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj07.09.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhabalar.. ben siteme arka plan kodu ekliyorum ama sadece yanlarda görünüyor.. tamamında görünmesi için ne yapmam lazım.. lütfen yardım

www.ytfridvan.tr.gg
Mesaj07.09.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ytfridvan yazmış:
merhabalar.. ben siteme arka plan kodu ekliyorum ama sadece yanlarda görünüyor.. tamamında görünmesi için ne yapmam lazım.. lütfen yardım

www.ytfridvan.tr.gg

Mesaj27.06.2007

eski mesajlara ilgi göstermeyin

Mesaj07.09.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ytfridvan yazmış:

www.ytfridvan.tr.gg

arkdaşım eski başlıklar cevap yazma
Önceki mesajları göster: