Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu: DmyD(C) yazılım grubuna dahil olmak isteyenler...

Merhaba,

DmyD(c) Yazılım Grubu'na dahil olmak istiyorsanız ve bende yazılımda katkıda bulunabilirim diyorsanız lütfen sitemiz www.taprojeler.tr.gg-www.adminsitem.tr.gg yada msn adresimizden bize ulaşın.Geleceğin yazılım grubu olmak için uğraşıyoruz.


Nasıl seçeceğiz?

1) Projelerimizin betaV.01 versiyonlarını çıkarırken bulunduğunuz katkılara bakacağız.

2) Size soracağımız sorular olacak ;

Örneğin: Hiç yazılım dili biliyormusunuz?

Sizce yazılım nedir? vs. vs.

3) Ve daha farklı farklı eleme türleri.Baktınız bizim sorduğumuz soruların hiçbirini bilmiyorsunuz size online eğitim verip yine grubumuza dahil olma avantajı var.

Orada öyle beklemeyin.Sitemizden ve ye mail adresimizden bize ulaşın.1.NOT: e-mailimizi bedava-sitem.com'un mesaj servisini kullanarak bana sorabilirsiniz.Bu sorular ve görev isteklerimizi msn'den ve ya google'den çevrimiçi olarak ve ya süre gerektiriyorsa e-posta şeklinde gerçekleştireceğiz.
2.NOT: Sitemizin teknik sorun e-mail adresi olan (yani ana sayfamızdaki admin(at)........ diye başlayan) mail adresimiz şu anda mail kabul etmemektedir.Bizimle bu mail adresinden sadece çevrimiçi olarak görüşebilirsiniz.Haydi...Durma!!! >>>>>>GELECEĞİN YAZILIMCILARINI ARIYORUZ<<<<<<DmyD(C) yazılım Metin YILMAZ
______________
TR.GG DIŞI REKLAM YASAKTIR (GOKSEEN)
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu