Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2008, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelmiş test

hangisi olduğunu söylemeyeyim ama doğrudan beni anlattıSmile vay be!
Mesaj27.08.2008, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

karakirazmahallesi yazmış:
resim lerin hic birini begen medim bana bi garıp gelıyor hepsı

oda güzel ilginç bir yanıt Smile
Mesaj27.08.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

komik3 yazmış:

oda güzel ilginç bir yanıt Smile

aslında bende ilk başta beğenmedim hiç birini sonra eleye eleye en iyisini buldum onu seçtim Wink
Mesaj27.08.2008, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

3 - Dinamik - Aktif - Dışa dönük : İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor. En çok sevdiğiniz şey tüm olaylarda başrol oynamak. Aslında olayları başlatan kişi de siz oluyorsunuz.
Mesaj27.08.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 - Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan : Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.
Mesaj27.08.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

7 - Dikkatsiz - Oyunsever - Neşeli : Spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz. Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz. Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız. Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inanıyorsunuz. Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok. Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz

Tıpkı ben

Mesaj27.08.2008, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.08.2008, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin için özel kişilikli resim yapacaklarmış arkadaşım Very Happy Sen bir ara sipariş ver istersen Very Happy
Mesaj29.08.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 - Dinamik - Aktif - Dışa dönük : İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor. En çok sevdiğiniz şey tüm olaylarda başrol oynamak. Aslında olayları başlatan kişi de siz oluyorsunuz. Çok Az Razz
Mesaj30.08.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan : Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.
gerçekten hepsi doğru Very Happy
Önceki mesajları göster: