Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: BANDIRMA LI BALIKCI ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA

sitem :

http://coskunozkomanova.blogspot.com


ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA

ÇOŞKUN ÖZKOMANOVABANDIRMA DOĞUMLUMESLEĞİ: BALIKÇIDOGUM TARİHİ: 1963 BALIKESİR İLİ BANDIRMA İLÇESİNDE İKAMET EDEN EŞİMİN AKRABASI ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA 2005 YILININ AĞUSTOS AYINDAN İTİBAREN 2007 YILININ MAYIS AYINA KADAR EKONOMİK SIKINTILARI VE ÖDEMELERİ İÇİN 60.000 AMERİKAN DOLARI ALMIŞ VE BEN PARAYA SIKIŞINCA ONDAN 2007 EYLÜL AYINDA 1- 2 MİLYAR BORÇ İSTEYİNCE DE GERÇEK YÜZÜNÜ BELLİ ETMİŞTİR.DAHA SONRADA BANDIRMA YI TERKETMİŞTİR. EN SON KONUŞMALARIMIZDA OĞLUNUN HİRİSTİYAN OLDUĞUNU VE ONLARDAN DA YARDIM GÖRDÜĞÜNÜ SÖYEMİŞTİR.MUHTEMELEN ESKİŞEHİR DEDİR.DEGERLİ HİRİSTİYAN VATANDAŞLAR BİR AİLEYE İYİLİK YAPTIĞINIZI ZANNEDERKEN DÖRT KİŞİLİK BİR AİLEYİ YOK EDİYORSUNUZ.BEN ONU KURTARMAK İÇİN HAYATIMI FEDA ETMEYE HAZIRKEN O ARKADAŞIM BENİM YOK OLMAMI SEYREDİYOR. EMEKLİ MAAŞIM KREDİ KARTLARIM EŞİMİN VE ÇOÇUKLARIMIN PİSİKOLOJİSİ TÜKENDİ.EV ALACAK PARAYI KENDİSİNE GÖZÜMÜ KIRPMADAN VERDİM.AMACIM BİR İNSAN KAZANMAKTI.AMA OLMADI. EŞİ SERMİN ÖZKOMANOVA OĞLU SERCAN ÖZKOMANOVA OĞLU BİRCAN ÖZKOMANOVA NIN HİÇ BİR GÜNAHI YOKTUR.ONLARA HAKKIM HER ZAMAN HELALDİR. ANCAK BEN ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA YI BENİ ARAMASI İÇİN BEKLİYORUM.O BENİ ARAYANA KADAR DA HİÇBİRŞEY YAPMAYACAGIM.İNSANLARIN KONUŞA KONUŞA ANLAŞACAĞINA İNANIYORUM.BENİM E-MAİL ADRESİM :

iskendeyalcin( at )hotmail.com

iskender.yalcinkara( at )gmail.com
Gönderen iskender zaman: 03:46 0 yorum
ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA YI ARIYORUM
ÇOŞKUN ÖZKOMANOVABANDIRMA DOĞUMLUMESLEĞİ: BALIKÇIDOGUM TARİHİ: 1963 BALIKESİR İLİ BANDIRMA İLÇESİNDE İKAMET EDEN EŞİMİN AKRABASI ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA 2005 YILININ AĞUSTOS AYINDAN İTİBAREN 2007 YILININ MAYIS AYINA KADAR EKONOMİK SIKINTILARI VE ÖDEMELERİ İÇİN 60.000 AMERİKAN DOLARI ALMIŞ VE BEN PARAYA SIKIŞINCA ONDAN 2007 EYLÜL AYINDA 1- 2 MİLYAR BORÇ İSTEYİNCE DE GERÇEK YÜZÜNÜ BELLİ ETMİŞTİR.DAHA SONRADA BANDIRMA YI TERKETMİŞTİR. EN SON KONUŞMALARIMIZDA OĞLUNUN HİRİSTİYAN OLDUĞUNU VE ONLARDAN DA YARDIM GÖRDÜĞÜNÜ SÖYEMİŞTİR.MUHTEMELEN ESKİŞEHİR DEDİR.DEGERLİ HİRİSTİYAN VATANDAŞLAR BİR AİLEYE İYİLİK YAPTIĞINIZI ZANNEDERKEN DÖRT KİŞİLİK BİR AİLEYİ YOK EDİYORSUNUZ.BEN ONU KURTARMAK İÇİN HAYATIMI FEDA ETMEYE HAZIRKEN O ARKADAŞIM BENİM YOK OLMAMI SEYREDİYOR. EMEKLİ MAAŞIM KREDİ KARTLARIM EŞİMİN VE ÇOÇUKLARIMIN PİSİKOLOJİSİ TÜKENDİ.EV ALACAK PARAYI KENDİSİNE GÖZÜMÜ KIRPMADAN VERDİM.AMACIM BİR İNSAN KAZANMAKTI.AMA OLMADI. EŞİ SERMİN ÖZKOMANOVA OĞLU SERCAN ÖZKOMANOVA OĞLU BİRCAN ÖZKOMANOVA NIN HİÇ BİR GÜNAHI YOKTUR.ONLARA HAKKIM HER ZAMAN HELALDİR. ANCAK BEN ÇOŞKUN ÖZKOMANOVA YI BENİ ARAMASI İÇİN BEKLİYORUM.O BENİ ARAYANA KADAR DA HİÇBİRŞEY YAPMAYACAGIM.İNSANLARIN KONUŞA KONUŞA ANLAŞACAĞINA İNANIYORUM.
BENİM E-MAİL ADRESİM :
iskendeyalcin( at )hotmail.com

iskender.yalcinkara( at )gmail.com
Mesaj26.08.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba konuyu bir ust kısma açman gerekliydi siteni tanıt kısmına degerlendirme istememissin neyse sitenis tasarımı ii kolay gelsin
______________
siteme ister____ http://ctgamer.tr.gg _____olarak ulaş
yada yeni seçenegimiz___ http://www.ctgamer.com ____ olarak ulaş sen bilirsin :D

Oyun Dünyasının YENİ ADI http://www.ctgamer.com
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu