Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Seo Hakkında Hersey !Search Engines Optimisation (Arama Motorları Optimizasyonu)


Son senelerde internet sitesi sahiplerinin“internet sitemi arama motorlarında istediğim kelimelerde nasıl üst sıralara taşırım?” sorusunun yanıtı olarak aldığı cevap “seo” olmuştur.

Seo nedir?

İngilizce açılımı “Search engine optimization” olan seo’nun Türkçe karşılığı “Arama motorları optimizasyonu” dur. Seo’ya bu kadar önem verilmesinin temel nedeni ise basit; internet sitelerine giriş yapan ziyaretçilerin %94’ü arama motorlarından giriş yapmaktadır. Bu %94 ‘ünün %68’ini ise Google ziyaretçileri oluşturuyor. Artık internet kullanıcıları herhangi bir doküman,malzeme vs. ararken ilk yaptıkları iş arama motorlarına girmek oluyor.Bu yüzden Seo Danışmanı da kaçınılmaz oluyor.

Seo’nun amacı nedir?

İnternet sektörü ayrı bir endüstri oluşturmuş bulunuyor. 1990’larda başlayan bu sektör, 2000’den sonra durdurulamaz bir hızla gelişmeye başladı.Bunun sonucunda şirketler de satışlarını arttırmak için internet sektörünün iyi bir pazar olduğunun farkındalar. Satış yapmak istediği kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda yer almaları sonucu günlük ziyaretçi oranlarında ki artışlar satışlara yansımaktadır. Doğru seçilmiş olan Google Danışmanı UzmanSeo şirketlere verdikleri paranın çok daha fazlasını geri kazandırmaktadır.

Onemlı ;

Bir internet siteniz var ve doğal olarak da masraflarınız, hosting, domain ve tasarıma masraf yaptınız, ama web siteniz masraflarınızı yada istediklerinizi karşılamıyor. Bunun nedeni ise çok basit, sitenize giriş yapan günlük ziyaretçi sayısının az olması. UzmanSeo farkıyla yapılacak optimizasyon sonucunda istediğinizin kat kat fazlasını geri alacaksınız.
Mesaj02.03.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ..!
______________
Google Pagerank Değerimiz 2 Oldu ||
Sizlerin Sayesinde !!


Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu