Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Ayrac Nasıl Eklenir? Kodunu Verir Misiniz??

[img]http://www.loadtr.com/b-277773-bvvbnhjb.bmp[/img]

Ben Bazı CSSli Sitelerde Gördüm.. Fakat Bende Olmuyor. Ben Yorumları Ayırmak İçin Her Yorumdan Sonra Bir Ayraç Nasıl Eklenir?
Mesaj28.08.2008, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Cevapp??
Mesaj28.08.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

</A></P>
<P style="MARGIN: 0px" align=center>
<HR>
</P>
Mesaj28.08.2008, 17:52 (UTC)    

Kodun Bir Faydası Olmuyor. Yine Anı Şekilde Sad
Mesaj28.08.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

nereye yapacaksın
Mesaj28.08.2008, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

omer-zorlu yazmış:
nereye yapacaksın

sitemin ziyaretçi defterine.. bunun için ziyaretçi defterinden önceki metin kısmına yapıştırıyorum..
Mesaj28.08.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiyorum kardeş valla mod lar baksa bilirler
Mesaj28.08.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

omer-zorlu yazmış:
bilmiyorum kardeş valla mod lar baksa bilirler

tmm
Mesaj28.08.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesajınızı gördüğümden beri yardım için çalışıyorum deneme yanılma yöntemiyle ben de cssteyim ama hazır css değil sanırım bundan kaynaklanıyor biraz geç aklıma geldi ama olsun... Razz Nasıl düzeltileceğine gelince malesef hiçbir fikrim yok.Üzgünüm...
Mesaj28.08.2008, 18:00 (UTC)    

istediginherseyburada yazmış:
Mesajınızı gördüğümden beri yardım için çalışıyorum deneme yanılma yöntemiyle ben de cssteyim ama hazır css değil sanırım bundan kaynaklanıyor biraz geç aklıma geldi ama olsun... Razz Nasıl düzeltileceğine gelince malesef hiçbir fikrim yok.Üzgünüm...

Uğraştığınız İçin Çok Teşekkürler. Yardım Etmiş Gibi Oldunuz.. Smile Böyle İdare Ederim. bşrlr Wink
Mesaj28.08.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

siir-delisi yazmış:

Uğraştığınız İçin Çok Teşekkürler. Yardım Etmiş Gibi Oldunuz.. Smile Böyle İdare Ederim. bşrlr Wink

Merhaba,
Mesela gördüğünüz bir sitenin yorumlarını printscrnleyip buraya koyun Wink
İyi eğlenceler..
Mesaj28.08.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

tumhepsiburada yazmış:
siir-delisi yazmış:

Merhaba,
Mesela gördüğünüz bir sitenin yorumlarını printscrnleyip buraya koyun Wink
İyi eğlenceler..

Örneğin benimki koymasına gerek yok demek istediği basit arada çizgi olmasını istiyor iki yorum arası bu bende mevcut ama ziyaretçi ekstrası üzerindeki metinimden kaynaklanmıyor onu kaldırınca da aynı kişinin kendi ziyaretçi defterine de baktım kaynağındaki ziyaretçi defteri üstü metini kendi ziyaretçi defteri üstü metinime yapıştırıp kaydettim benimkinde yine değişiklik olmadı sitelerimiz arası tek fark tasarım onunki hazır css benimki tablolarla css yanılmıyorsam ondan kaynaklanıyor hazır css tasarım kodunda bunu değişştiren bişiler var ama maalesef hazır css ten anlamıyorum Rolling Eyes
Mesaj28.08.2008, 18:08 (UTC)    

Peki. Buyrun;

Önceki mesajları göster: