Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Avrupa Yakası'nda 3.şok ayrılık

Avrupa Yakası’nı dükkân için terk etti

ALİ EYÜBOĞLU İLE ALİCE

Avrupa Yakası’ndan sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi... Hümeyra ve Vural Çelik’in ayrılıp Ata Demirer’in dönüş yaptığı diziden ayrılan son isim “Sacit” rolündeki Tolga Çevik oldu

TOLGA Çevik yeni dönemde Komedi Dükkanı’na ağırlık vermek için Avrupa Yakası’yla yollarını ayırdı.

Önceki gün TTNET’in yeni reklam yıldızının Gülse Birsel ile Özkan Uğur’un olduğuna ilişkin yazı yazmıştım. Yazı çıktıktan sonra bir mail aldım Gülse Birsel’den, reklamın metinlerini kendisinin yazmadığına dair... Bunun üzerine aradığım Gülse Birsel yeni bir haber olarak Tolga Çevik’in ayrıldığını söyledi.

BİRSEL, “Tolga, yeni dönemde Komedi Dükkanı’na ağırlık vermek istediğini ve ailesine biraz vakit ayırmak istediğini söyledi. Komedi Dükkanı’nın ayrıca turnesi de olacakmış. Bu yoğun trafiğin üstüne bir de Avrupa Yakası zor geleceği için izin istedi. El sıkışarak ayrıldık” dedi. Birsel, çekimleri 12 Eylül’de başlayacak “Avrupa Yakası”nın 24 Eylül’den itibaren ekranda olacağını, sezon başında gidenlerin yerine Ata Demirer’den başka transfer yapmayacaklarını ama ileride diziye sokacağı tek bölümlük karakterlerden tutanları kadrolarına katacaklarını söyledi.

Kaynak:Milliyet.com.tr

Mesaj29.08.2008, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgiler için saol futbolgezegeni.Ben bu diziyi çok takip ediyorum özellikle burhanı Mr. Green kendisi tohatlı Mr. Green Mr. Green Aslında gaffur karakteride çok tutmuştu ama hmn çıktı.
Mesaj29.08.2008, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya ARtık "AVRUPA YAKASI" ßence fazLa tutuLmuyoR....
Mesaj29.08.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:

Evet sıktı iyice..

Saçmalamaya Başladılar Gittikçe...
Mesaj29.08.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir ata demirer geri döndü diye bu kadar iyi bir kadro ile yollar ayrılmamalı en azından tolga çevik geri gelsin

Mesaj29.08.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu dizi yine tutar ben pek izlemiyorum ama ayranları falza.. Wink
Mesaj29.08.2008, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
media-turk yazmış:

Evet sıktı iyice..

Saçmalamaya Başladılar Gittikçe...

Aynen
Mesaj29.08.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

hic beyenmedim başladigindan beri her kelimenin arkasina gulme koyuyorlar cok igrenc bir tek kelinmesine guldugum yoktur Wink