Forum'da ara:
Ara

sizce yukardaki reklam eskisi gibi olmasın mı ?
ewt olsun
  100%
[ 1 ]
hyr olmasın google reklamı dursun
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 1

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem bunu yapmasın bence

merhaba ben onur www.bedava-sitem.com u 1 yıldır tanıyorum ve çok seviyorum bedava sitem in diğer sitelerden ayıran güzel bir yönü vardı bu neydi kendi google reklamını bizim sitelerde görmüyorduk kendi reklamımız vardı sadece yukarda www.bedava-sitem.com a yönlendiren bi yazı vardı bence olmasa daha iyi ama var Very Happy buraya kadar güzel ama bugün siteyi bi açtım yukarda google reklamı var dedim siteyi birisimi aldı ne yaptı ne oldu baktım bütün tr.gg li sitelerde yukarda google reklamı var bence bedava-sitem.com bunu yapmamalı bu sadece bi yazıdır yani ben sadece benim açımdan olanları sizlere söylüyorum gerisi size kalmış hayırlı çalışmalar iyi günler
Mesaj01.09.2008, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj01.09.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava sitem bunu yapmasın bence

htmlkodcusuyuz yazmış:
merhaba ben onur www.bedava-sitem.com u 1 yıldır tanıyorum ve çok seviyorum bedava sitem in diğer sitelerden ayıran güzel bir yönü vardı bu neydi kendi google reklamını bizim sitelerde görmüyorduk kendi reklamımız vardı sadece yukarda www.bedava-sitem.com a yönlendiren bi yazı vardı bence olmasa daha iyi ama var Very Happy buraya kadar güzel ama bugün siteyi bi açtım yukarda google reklamı var dedim siteyi birisimi aldı ne yaptı ne oldu baktım bütün tr.gg li sitelerde yukarda google reklamı var bence bedava-sitem.com bunu yapmamalı bu sadece bi yazıdır yani ben sadece benim açımdan olanları sizlere söylüyorum gerisi size kalmış hayırlı çalışmalar iyi günler

Saygı Duymalısınız

Alıntı:
Reklam iceriklerimiz herzaman degisebilir.

Iyi günler.
Mesaj01.09.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava sitem bunu yapmasın bence

net-tr yazmış:
htmlkodcusuyuz yazmış:

Saygı Duymalısınız

Alıntı:
Reklam iceriklerimiz herzaman degisebilir.

Iyi günler.
Önceki mesajları göster: