Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ıntro hakkında Yardım edin!'!!

arkadaşlar ben sitem için girişe ekleyeceğim bir intro kodunu buldum fakat nereye ekleyeceğimi bilmiyorum.yardım edin
Mesaj06.09.2008, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sitene giriş,ekstralar,ekstra ekle,büyük ekstralar,intro,ayarlar,butondan önceki metin kutusuna sağ üst köşeden "kaynak" tıkla,kodu yapıştır,kaydet.
İyi eğlenceler.
Mesaj06.09.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok sağolasın arkadaşım iyi açıklayıcı oldu teşekkürler.
Mesaj06.09.2008, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba.Siz acaba hangi İntroyu istiyorsunuz?

Merhaba,
Siz acaba hangi introyu istemektesiniz.Çünkü Bedava-Sitem.Com adresinin biz kullanıcılarına sağladığı iki tane İntro çeşidi bulunuyor.
1'ncisi " FLASH İNTRO"
Flash introyu yapmmak istiyorsanız ilk olarak Bedava-Sitem.Com adresine giriş yapın.Ardından sol menüde Estralarımı Değiştir seçeneğini göreceksiniz.Oradan karşınıza bir sayfa çıkacak.O sayfada eğer introyu eklememişseniz Esktrayı Ekle seçeneğine tıklayıp oradan " Flash-İntro" seçeneğine tıklyarak Flash İntroyu sitenize ekleyebilirsiniz...

2'nci. NORMAL İNTRO.

Bunada sahip olmak istiyorsanız gene Bedava-Sitem.Com adresine giriş yaptıktan sonra gene sol menüden Ekstralarımı Değiştire tıkladıktan sonra gene karşınıza bir sayfa çıkacaktır.O sayfadan Ekstra ekle seçeneğine tıklayıp "İNTRO" yazan seçeneği seçip kaydettikten sonra "İNTRO" sahibi olabilirsiniz.Bu "İNTRODA" BÖYLE FLASH GÖRSELLİK OLMAZ.BUNDA SADECE İNTERNETTEN BULDUĞUNUZ HTML KODLARINI YERLEŞTİRİP ÖYLE BİR GİRİŞ SAYFASI YAPABİLİRSİNİZ...

SAYGILAR...
İYİ EĞLENCELER...
Mesaj06.09.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

@benimsitem1993
Arkadaşım heryerde konuyu uzatma isteğin dikkatimi çekti.
Lütfen konuya gerekli cevap verilmişse aynı cevabı ve ya konuyu uzatacak cevabı verip konuyu uzatma lütfen.
Sorun çözülmüştür.
Konu kilit.

İi eğlenceler..

En son gokseen tarafından 06.09.2008 11:32:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: