Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam İle İlgili Bir Soru

Bİz Sİtemize Ortalama Kaç Ziyaretçi Olunca Reklam Alabiliriz Bu Reklam İşi Nasıl Oluyor Sen Mi Teklif Edıyorsun Onlarmi Nasıl Bİr Açıklarmısın
Mesaj14.09.2008, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
reklastero gibi siteleri girip üye oluyorsunuz sonra onlar siz baka hesabınızı soruyorlar siz onu yazıyorsunuz.. (Çünkü paranız oraya yatacak.) En sonunda reklam bannerleri verilecek ve siz bu reklam bannerlerini siztenize ekleyeceksiniz.. Bu reklamlara ne kadar tıklanırsa o kadar para kazanacaksınız
İyi eğlenceler.. Wink
Mesaj14.09.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onlardan sana gelmiyor arkadaşım Smile senin gitmen gerek... Bazı reklam siteleri hitin olsun olmasın veriyo mesela ben reklamstore un hitin yok diye sana kod vermiyom dediğini duymadım..adtech vs... ama google kaba bi mesaj atıyo.. " Bize bişey katabileceğinizi düşünmüyoruz " diye Smile google da tarattır bi çok çıkar..
Mesaj14.09.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle bir şartname yok istediginiz takdirde istediginiz yerden alabibilirsiniz verebilirsiniz..(+18 içerikli reklamlar yasak..)
Mesaj14.09.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene biraz ilgi ve düzen verdikten sonra Adsense'den başlamanı tavisye ederim. Adsense'nin eline kullanım, para, reklam seçeneği ve birçok koşulda su dökemez. Ayrıca Adsense'ye kabul edilmek sitenin karizmasını arttırır. Çünkü Google onaylıdır.
Mesaj14.09.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Sitene biraz ilgi ve düzen verdikten sonra Adsense'den başlamanı tavisye ederim. Adsense'nin eline kullanım, para, reklam seçeneği ve birçok koşulda su dökemez. Ayrıca Adsense'ye kabul edilmek sitenin karizmasını arttırır. Çünkü Google onaylıdır.

Adsenseye Üye Olmayı Beceremiyorum,Ve Reklam Kodunu Alamıyorum Anlatırmısın Abi ? Crying or Very sad
Mesaj15.09.2008, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.adsense.com adresinde "Şimdi Kayıt Ol" dedikten sonra karşınıza gelen türkçe forumu doldurmanız yeterli. Şuna dikkat edin doldururken

• Alacaklı adınızın banka hesabınızdaki adla aynı olması gerekir.
• Alacaklı, AdSense'e katılabilmek için en az 18 yaşında olmalıdır.

Kodu almak için Google'nin sizi onaylaması gerekir. Kabul edilip edilmediğiniz mutlaka vermiş olduğunuz mail adresine yollanıyor.
Mesaj15.09.2008, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar gayet iyi anlatmışlar umarım yardımcı olmuşlardır.. Wink
Mesaj15.09.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de google ı tavsiye ederim tabii..Bi üst mesajda yazdıklarımın yanında en güvenilir o gibi geliyor bana.. Alabilirsen google adsenseden al yukarda arkadaş belirtmiş adresini..
Mesaj15.09.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki ücret ne kadar oluyo arkadaşlar
Mesaj15.09.2008, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitendeki reklamlara tıklama başına ücret alırsın.Yani ziyaretçiler o reklamalra tıklarsa kazanırsın.Bir tıklama 0.05 diye hatırlıyorum...
Mesaj15.09.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
peki ücret ne kadar oluyo arkadaşlar

oknet in dediği gibi ücretlendiriyolar genelde ama o kadar yüksek veren ben daha görmedim genelde 0.02 veya 0.03 veriyorlar.. Google cent olarak veriyo... Tabi her site böyle değil bazıları yaptığın satıştan komisyon veriyo mesela kitapyurdu 10 kitap satmanı istiyo 6 ayda tıklamaları hale geçmesi için.. O duruma geçene kadar sattıklarından komiyon veriyo.. Kitapyurdu nu bilmiyorum ama dier sitelerde genelde 30 ytlye ulaşınca paranı alıyor mussun..
Mesaj15.09.2008, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşlar,

Bir Düzeltme Yapmak İstiyorum ;
Google ın tıklama Başına Ödeme Yaptığı sabit Bir Rakam Yoktur..
Her Tıklamaya Farklı Ödemeler Yapabiliyor..
Bilginize Wink

İyi Eğlenceler..

Mesaj15.09.2008, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlayacağın bir sürü yer var ama sana başlamadan tavsiye. Siteni güncel tutmaz, ilgi göstermez, tasarım olarak güzelleştirmez ve HİT'ini yukarı çekmez isen uğraşma çünkü bütün reklam sistemleri bunlar ile özdeşleşmiş biçimde.

Sonra 10 YTL kazanır bırakırsın usanırsın kazandığın adamların yanına kar kalır. Senin emeklerde boşa gider.
Mesaj15.09.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar baslığı açan arkadasın yorumlara verdiği olumlu yada olumsuz cvp bakılmaksızın her kafadan baska bir ses çıkmıs baslığı açan arkadasın ilk yorumlardan sonuç alamaması halinde yorum yapınız arkadas daha yorum biel yapmadan herkez bişiler yazmıs lütfen daha duyarlı olalım