Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili arkadaşlarım ilginiz için teşekkür ediyorum. Gelepsi kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum bu konuda çok ısrarcı yazılarını yayınlamaktan zevk duyuyoruz.

Alıntı:
Anlamadım Sımdı Bız Bı baskasından ALtı Yapabılırmıyız Yoksa Kendı Yazılarımız mı ?

İsterseniz alıntı yapabilirsiniz önemli bulduğunuz paylaşmak istediğiniz yazıları alıntılayarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz yazabilirsiniz. Sevgilerimle yazılarınızı bekliyorum[/code]

Mesaj05.10.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz beklersen yollcm
Mesaj05.10.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok iyi düşünmüşsünüz başarılar..
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Kampanyaya benden sonsuz destek!

kraliyetailesi.tr.gg öncelikle bedava-sitem.com sitelerini bence çok gururlandırdın bu projeye bende destek veriyorum!
Mesaj06.10.2008, 04:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

BUYUR BU DİĞER YAZIM

Hesaplı bir insan olmak

Çoğu insan kar zarar bilmeksizin parasını gereksiz şeylere harcar.Ama hesaplı biri olmayıda ister.Hesaplı bir kişi olmak aslında çokda zor değildir.
Hesaplı bir insan olmak için paranızı öncelikle belli bir plan ve proje içinde harcamanız gerekir.Yani;elimize para geçtiğinde bunu hemen gidipte gereksiz şeylere vermeyeceğiz.
Paramızın hesabını bilip,ihtiyacımız olan şeyleri alacağız.Artan parayıda kumbaramıza atıp biriktireceğiz.Yetişkinlerin neden kumbara kullanmadığını sormayın çünkü bankaları kullanıyorlar.
Sizde küçük yatırımcılar olarak paranızı kumbaranıza yatıracaksınız ve onu hiç açmayacaksınız.Sonunda ne kadar paranızın olacağını göreceksiniz.
Hesabını çok iyi bilen birisi olan dayımın davranışlarından size bazı örnekler vereyim.O lokantaya bile gittiğinde girerken önce yemeğin fiyatını öğrenir ve parasını öderkende sıkı bir pazarlık yapar.(pazarlık yapmaktan utanmayın çünkü sünnettir
Bu davranışını berbere,tuvalete girerken bile heryerde uygular.Bunun yanısıra birde not defteri vardır hep yanında taşır ve ona hergün gelir ve giderlerini yazar.
Onun bu davranışlarını bende örnek almıyorum değil.Çünkü o bir fabrikada işci ama iki katlı villası son model arabası ve üç tanede çocuğu var.
Bunların hepsini parasının değerini bilerek kazandı.Yaptığı yatırımlar şimdi onu rahata kavuşturdu.Sizde onun gibi yapın paranızı gereksiz şeylere harcamayın.
Her zaman gerekli şeylere yatırım yapın.Cüzdanınızın bir köşesine beş ytl koyun ve onu hiç harcamayacakmış gibi saklayın.Gün gelir lazım olur.

www.gelepsi.tr.gg
Mesaj09.11.2008, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel proje.
Mesaj29.12.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kampanyaya benden sonsuz destek!

teknoloji-cenneti yazmış:
kraliyetailesi.tr.gg öncelikle bedava-sitem.com sitelerini bence çok gururlandırdın bu projeye bende destek veriyorum!

teşekkür ederim sevgili kardeşim paylaşımlarınızı burada yada verdiğim mail adresine göndererek yayınlattırabilirsiniz. Sevgili gelepsi.tr.gg sitesinin sahibinede çok teşekkür ediyorum merak etmesin bütün deneme yazılarını zevkle yayınlayacağım...

Mesaj22.04.2009, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet arkadaşlarım,
bu konu hala bitmedi edebi yazılarınızı bekliyorum Smile

Önceki mesajları göster: