Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: arka plan yapma

arkadaşlar daha önce forumlarda yazdım ama mesajlar eski oldu için bazı arkadaşlar yardım yerine sadece yazı eskidir diye cvplar yazmış arkaplan resmi yapmak istiyorum ama verilen kodlar sadece yantaraflada oluyo ben bütün sayfayı kaplamasını istiyorum resimli bi şekilde yada tam anlatcak olan varsa l,tfen yazsın tşk Crying or Very sad
Mesaj16.09.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

şurayı inceleyin belki bir yararı olabilir Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=16894&highlight=arka+plan+kodu

Mesaj16.09.2008, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhablar

Google'a arkaplan kodları yaz hepsi çıkar.

İyi eğlenceler

Mesaj16.09.2008, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arka plan yapma

msnxbalaz yazmış:
arkadaşlar daha önce forumlarda yazdım ama mesajlar eski oldu için bazı arkadaşlar yardım yerine sadece yazı eskidir diye cvplar yazmış arkaplan resmi yapmak istiyorum ama verilen kodlar sadece yantaraflada oluyo ben bütün sayfayı kaplamasını istiyorum resimli bi şekilde yada tam anlatcak olan varsa l,tfen yazsın tşk Crying or Very sad

kardeşim sen sanırım arka plan yapma kodu arıyorsun

Kod:
<style type="text/css">
<!--
body{background-image:url(ARKA PLAN URL'Sİ BURAYA);background-attachment: fixed}
-->
</style>
Mesaj17.09.2008, 04:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar cvp larınız için çok tşk ama ben bunu zaten biliyorum benim demek istedim neden sadece yanlarda arkplanremi gözüküyo ben bütün sayfayı kaplamasını istiyorum Wink yardımlarınızı bekliyorum Rolling Eyes
Mesaj17.09.2008, 04:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar cvp larınız için çok tşk ama ben bunu zaten biliyorum benim demek istedim neden sadece yanlarda arkplan resmi gözüküyo ben bütün sayfayı kaplamasını istiyorum Wink yardımlarınızı bekliyorum Rolling Eyes
Mesaj17.09.2008, 05:19 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

merhaba
tasarımınız ıce blue oldu için bütün sayfayı kaplamaz onun için bunlarla karşılaşıyorsun bildim kadarıyla....
iyi eylenceler Smile

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Mesaj17.09.2008, 05:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet ama ben sorunu çözdüm Mr. Green yorum yazan tüm arkadaşlara teşşekürler Wink
Mesaj17.09.2008, 06:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben sorunmu halettim olduda googleden buldum size verecegim siteden tasarım kodunu seçip arkaplan yapa bilirsiniz aldınız kodları tasarım ayarları Arrow gelişmiş ayarlar Arrow tasarım üzerin deki yazı kutusuna ekleyin istediniz tema olur Wink http://www.gr4t3r.tr.gg/ bu siteden baka bilirsiniz
Mesaj17.09.2008, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnxbalaz yazmış:
arkadaşlar ben sorunmu halettim olduda googleden buldum size verecegim siteden tasarım kodunu seçip arkaplan yapa bilirsiniz aldınız kodları tasarım ayarları Arrow gelişmiş ayarlar Arrow tasarım üzerin deki yazı kutusuna ekleyin istediniz tema olur Wink http://www.gr4t3r.tr.gg/ bu siteden baka bilirsiniz

sorununuzu halletinize sevindim fakat site reklamınızı burda yapmayınız

ayrıca sorununuz halledilmişse baslığa daha fazla yorum ekleyip yazı

kirliliği yapmayınız forum kurallarına uyalım

iyi günler
Mesaj17.09.2008, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
msnxbalaz yazmış:

sorununuzu halletinize sevindim fakat site reklamınızı burda yapmayınız

ayrıca sorununuz halledilmişse baslığa daha fazla yorum ekleyip yazı

kirliliği yapmayınız forum kurallarına uyalım

iyi günler
site benim degil arkadaşım bana yardımcı olan bi site baktım forumda çogu kişi sorununu halledemiyor bari bu sitede 2 dk işini halletsin Wink
Mesaj29.09.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkür

paylaşım için teşekkürler
Önceki mesajları göster: