Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: En iyi anne, bizim annemiz değil mi?

Üzerinde en iyi giysisi bulunduğu halde yemek odasına hızla girdi. O gece bir toplantısı vardı ve hazırlanmaya çalışıyordu. Hazırlıklarını süratle sürdürürken gözü dört yaşındaki kızına ilişti. Kızı, radyodaki müziğin ritmine ayak uydurmuş dans ediyordu.

Geç kaldığı için acele ediyordu. Fakat içinden gelen bir sese uyarak kızını seyretmeye başladı. Sonra ona eşlik etmeye başladı. Kızının elinden tutmuş onunla birlikte dans ediyordu. Yedi yaşındaki kızının gruba katılmasıyla büyük bir coşku başladı. Üçü birden yemek odasında başlayıp, salonda biten çılgın bir dans sergilediler. Radyodaki şarkı bir anda bitiverdi; tabii dans da… İkisinin de yanaklarından küçük bir öpücük alarak onları banyoya yolladı.

Küçük kızlar merdivenleri nefes nefese çıktılar. Anneleri seslerini duyabiliyordu. Eğilmiş, iş çantasına dosyalarını yerleştirirken, küçük kızın ablasına, “En iyi anne bizim annemiz, değil mi?” dediğini işitti.

Kadın birden dondu kaldı… Kendini yaşamın koşturmacasına kaptırıp, o güzel anı kaçırmak üzere olduğu için suçladı. Ofisinin duvarlarını süsleyen ödülleri, diplomaları geldi aklıma. Elde ettiği hiçbir başarı, hiçbir ödül bunun yerini tutamazdı: “En iyi anne bizim annemiz, değil mi?”

______________
Mesaj17.09.2008, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım Yanlıs Anlama , Bakıyorumda Anne Ile Ilgılı 3 Adet Konu Acılmıs

Bunları 1 Baslık Altından ToPLasanız , Forum Kırlılıgı Olmasa Iyı Olmazmı

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj17.09.2008, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Arkadasım Yanlıs Anlama , Bakıyorumda Anne Ile Ilgılı 3 Adet Konu Acılmıs

Bunları 1 Baslık Altından ToPLasanız , Forum Kırlılıgı Olmasa Iyı Olmazmı

Iyı Eglenceler Wink


Uyarrdığınız için teşekkür ederim.Daha dikkatli olmaya çalışacağım...

______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu