Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: İyi doğdunuz...

Merhaba,

Daha nice yıllara abi...İyiki doğdunuz... Smile 15'e girmeme daha çok var... Very Happy

Unutmadan hep B-S kullanıcısı olmanız dileği ile... Very Happy

Mesaj27.09.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-aptain yazmış:
ßuda Hediyem Razz

Hediyemi Açmadın Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj27.09.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İyi doğdunuz...

benimsitem1993 yazmış:

Merhaba,

Daha nice yıllara abi...İyiki doğdunuz... Smile 15'e girmeme daha çok var... Very Happy

Unutmadan hep B-S kullanıcısı olmanız dileği ile... Very Happy

tesekkürler güzel kardesim insallah seninde dogum gununu burda kutlamak nasip olur

b-s kullanicisi ne demek bunu ilk defa duyuyorum ben herseyi bilirim saniyordum demeki bilmiyormusum Very Happy Wink
Mesaj27.09.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-aptain sen beni simartacan ha hediyeler pastalar artik her dogum gunumde kapini calarim hehe Wink
Mesaj27.09.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua-galatasaray-muhabir yazmış:
c-aptain sen beni simartacan ha hediyeler pastalar artik her dogum gunumde kapini calarim hehe Wink

Razz Razz Razz Razz
Mesaj27.09.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Unutmadan söyliyeyim. B-S = Bedava-Sitem adresine denk gelmektedir...

B-S:

Bedava-Sitem.Com adresidir...Artık biliyorsunuz...Ayriyetten yorumunuz için teşekkür ederim...
Mesaj27.09.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dikkat;

Burada bu gibi özel kişiye yönelik konuların açılması yasaktır!

Sizin sevincinizi engellemek,sizi çekememezlik veya sizin kalbinizi kırmak istemem ama burada bunun gibi kişiye yönelik özel konular açılmaz...Yani istisnalar neden oluyor anlamadım başka zaman küçücük şey yüzünden bizi uyarırlar şimdi ortalıkta kimse yok....
Keşke Her konuda titiz davranılsaydı....

Ama beni lütfen yanlış anlamayın kimseyi kırmak üzmekte istemem ama kurallara ayrkırı ve bu başlıgın silinmesi kitlitlenmesi gerekiyordu...Herkonuda titiz davranılmıyor nedense ?
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj27.09.2008, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
Dikkat;

Sizin sevincinizi engellemek,sizi çekememezlik veya sizin kalbinizi kırmak istemem ama burada bunun gibi kişiye yönelik özel konular açılmaz...Yani istisnalar neden oluyor anlamadım başka zaman küçücük şey yüzünden bizi uyarırlar şimdi ortalıkta kimse yok....

Ama beni lütfen yanlış anlamayın kimseyi kırmak üzmekte istemem ama kurallara ayrkırı ve bu başlıgın silinmesi kitlitlenmesi gerekiyordu...Herkonuda titiz davranılmıyor nedense ?

Kerımdj'e
Meralbozkurta

Açıldı .

Bunlara Açılıpta Kılıtlenmesı Yanlış Olur .
Mesaj27.09.2008, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:

Merhaba,

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Unutmadan söyliyeyim. B-S = Bedava-Sitem adresine denk gelmektedir...

B-S:

Bedava-Sitem.Com adresidir...Artık biliyorsunuz...Ayriyetten yorumunuz için teşekkür ederim...

dogru diyorsun biraz dusunsem belki sonuca bende varabilirdim ama neyse bugun dogum gunum bugun dusunmek yok Smile
Mesaj27.09.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
hakannet55 yazmış:
Dikkat;

Kerımdj'e
Meralbozkurta

Açıldı .

daha görmediklerimizde varmış...
Öbür yandan benim yaptıgım en ufak birşey hiç istisnasız çok titizlikle büyük birşeymiş gibi tepki görürken koskoca kişisel Başlıklar öylece duruyor...Bir açıklama getirilmesini istiyorum yada ozaman özel konular için ayrı bölge açılsın çünkü herkes dogum gününü vs özel kişisel konularını açsaydı ooOOOO ortalık çorba olurdu Wink
Not:Lütfen beni yanlış anlamayın Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj27.09.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

Kerımdj'e
Meralbozkurta

Açıldı .

Wink Evet Kilitlenmesi & SiLinmesi YanLış OLur ßencede
Mesaj27.09.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
Dikkat;

ben bu konu hakinda fazla birsey demek istemiyorum burasi serbest bölge diyebilecegim tek sey bu herkese selamlar saygilar
Mesaj27.09.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozaman binlerce kişi kişisel başlık açtıgı zamanda silinmeyecek çünkü 2-3 kişiye izin verilmiş silmek yanlış olur degilmi? sadece olaya mantıklı bakınız Wink
Mesaj27.09.2008, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar sizden tek ricam hakannet55 polemik yapabilecek birisini ariyor lutfen onun yazdiklarina cevap vermeyiniz siz cevap verdikce o da devam edecektir herkese kolay gelsin

basligin kitlenmesine veya silinmesini engelemek icin tartisma ortami yaratmiyalim bugun benim dogum gunum sadece bunu kutliyalim baska seylerle ugrasmiyalim

herkese selamlar saygilar allahin sevgisi hepinizin uzerinde olsun
Mesaj27.09.2008, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dogum günün kutlu olsun..

yaklasık 5 saat sonrada canımdan cok sevdigim birininde dogum günü Razz

Terazi burcusun burclara inanırmısın bilmem ama;
BUGÜN DOGANLAR: Duygusal ve alıngan bir yapıları vardır. Olaylara karSı kayıtsız olamazlar. Yasamı derin yasayan insanlardır. Güven duygularını gelistirmek zorundadırlar. YaratıcılıKlarını ifade ederken farklı yolları denerler ve asla rutin olmazlar. Vericidirler ve kendi islerini bırakarak, baskalarına yardım etmek için zamanlarını müsrifçe kullanırlar. DİYOR:p