Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu: intro ekstrasına flashı ekleme

arkadaşlar forumdaki bütün mesajları okudum ama aradığım şey yok ben intro extrasına flash koycam flashımı imageshack ve fileden e upload ettim linkler bende ama hangi kodla denesem deneyim açılmıyo beyaz bi sayfa çıkıyo sadece yardım edebilirmisiniz lütfen
Mesaj05.10.2008, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

o bazen bende de oluyor demk ki snde onu gtösterecek program yok mesela bende o program var ve çıkıyor ama ben internetcefaye gittim orada o program yoksa öyle beyaz çıkar öğreniğin o program schower flsh bişey vardı ve daha fazlası olabilir bunların senden olup olmadığını görebilmek için o intro çıkan pencerenin (sayfanın) üstünde geri ileri adres fln yazıan yere yani (araç çubukları) nın bir gıdım altında sayfa ksıtlandı ........ yani (herhengi bir program yok yazacaktır oradan onun üstüne tıklayarark o programı indir diyeceksin
ve artık çıkacaktır

BUNLARIN HEPSİNİ YAPARSAN BAŞARIRSIN ---- UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR
Mesaj05.10.2008, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

TEŞEKKÜR YERİNE siteme girmen yeterli
Mesaj05.10.2008, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş dediğini denedim ama yine olmuyo görüntülemiyo neden dir ya Sad
Mesaj05.10.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayarınızda flash programı varmı acaba? flashları izlemek için bir program eğer yoksa birde bu programı indirip deneyin
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

ßirde Şu Kodu Deneyin Arkadaşlar

Kod:
<embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="flash url buraya gelecek" play="true" loop="true" menu="true"></embed>

flash url buraya gelecek Kısımına Flashınız Urlsini Yazın

Kolay Gelsin İyi Eğlenceler
Mesaj05.10.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin-siteniz yazmış:
Merhaba

ßirde Şu Kodu Deneyin Arkadaşlar

Kod:
<embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="flash url buraya gelecek" play="true" loop="true" menu="true"></embed>

flash url buraya gelecek Kısımına Flashınız Urlsini Yazın

Kolay Gelsin İyi Eğlenceler

Arkadaş beyaz bir sayfa geliyor dedi heralde flashları izlemek için programı pc de yüklü değil ama yinede denesin o kodu Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

burdan yükleyebilirsin flash eklentisini
http://www.adobe.com/shockwave/download/flash/trigger/en/2/index.html
görüntülenemiyosa özel mesajdan bana yollarmısın flash ın adresini
Mesaj18.12.2008, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

tşk ederim flashımı ekledim introya

bakabilirsiniz www.missie-chat.tr.gg
Önceki mesajları göster: