Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu: öneri ve hatalar

merhaba bedava sitem çalışanları
bazı öneri ve hataları paylaşmak istedim daha önce belki paylaşılmıştır
paylaşıldısa kusuruma bakmayın

1-iletişim kutusundan gelen mesaj ların tam ortasında sil butonu mesajları okumamızı engeliyor daha büyük daha iyi bir mesaj kutusu olabilir
2- sayfalarda başlık taşımak zor oluyor numaralı olsa istedigimiz yere daha kolay taşıyabiliriz hatta bazen ekledigim sayfalar üstlere çıkmış oluyor oklarla indirmek bayagı zor oluyor
3-sayfa editöründe sayfayı büyültme butonu var mouse ile kaydırmak bayagı zor oluyor çözüm düşünülebilir mi?

4-yenı sayfa eklerken taşıma olarak bunun alt sayfasına taşı kısmı dar oldugu için hangi başlığın altına taşıyacamız pek belli olmuyor daha geniş bi menü düşünülmelidir

5- site içi arama motoru daha önce paylaşıldı sanırım bayagı güzel olacaktır

saygı ve sevgilerimle
Mesaj05.10.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem modlarına sesleniyorum

öncelikle bu site hiç özgür bir site diğil benim siteme bir mesaj geldi ve forumda olur olmaz tehlikeli konuşmalar yaptığımı ve forum başlıklarını kapattırmak zorunda buraktığımı tutumumu değiştirmessem bedava-sitem den atılacağımı söyledi
oysa benim söylediklerim gayet doğrudur konuyla ilgilidir.Herşeyden önce legaldir buna rağmen rahatsız olunuyorsa bana bu mesajı atan kişiler kusura bakmasınlar bunların kafalarını örümcek ağları bürümüştür lütfen rica ediyorum daha ÖZGÜR bir bedava-sitem istiyorum eminim bir çok kişiyle aynı fikri paylaşıyorum...
Mesaj05.10.2008, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozgurluk-mahkumlari yazmış:
bedava-sitem modlarına sesleniyorum

öncelikle bu site hiç özgür bir site diğil benim siteme bir mesaj geldi ve forumda olur olmaz tehlikeli konuşmalar yaptığımı ve forum başlıklarını kapattırmak zorunda buraktığımı tutumumu değiştirmessem bedava-sitem den atılacağımı söyledi
oysa benim söylediklerim gayet doğrudur konuyla ilgilidir.Herşeyden önce legaldir buna rağmen rahatsız olunuyorsa bana bu mesajı atan kişiler kusura bakmasınlar bunların kafalarını örümcek ağları bürümüştür lütfen rica ediyorum daha ÖZGÜR bir bedava-sitem istiyorum eminim bir çok kişiyle aynı fikri paylaşıyorum...

Merhaba,
Kimden bahsediyorsun ?
Mesajı atan kim ?
Lütfen her başlığa bunu yazıp durma arkadaşım.
Şikayet mercii support( at )bedava-sitem.com dur.
İspatıyla birlikte gönder.
İyi eğlenceler.
Mesaj05.10.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Mesaj06.10.2008, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu: www.ozgurluk-mahkumlari.tr.gg

pekala ARKADAŞIM bu bu konu hakkındaki son yazım sana yalan söyleyecek değilim siz modlar aranızda konuşup bulursunuz zaten kimin gönderdiğini bu yolla bir yere varamayız.
Mesaj06.10.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyide geeken cevap verilmiş mail atın diyor ispatıyla ilgilenelim diyor bu başlıkla konunun alakası yokki Rolling Eyes