Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.10.2008, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Keyifli Web Adresler

Bu başlığı ekstern bölümünede açmayı düşündüm ama burayı daha uygun gördüm...

Bedava.com: Ücretsiz servis veren sitelerin listelendiği bir dizin.

BenimFavorilerim: Favori linklerin kaydedilebildiği ve istenildiğinde paylaşıma açılabildiği bir sosyal favori paylaşım platformu.

Beybix: Tarayıcı üzerinden oynanabilen bebek büyütme ve eğitim oyunu.

Bigpoint: Tarayıcı tabanlı MMO (kalıcı evrenli) çok oyunculu ücretsiz oyunlar sunar. Oyunlar hakkında bilgiler ve forumlar içerir.

Birikinti: Güncel müzik albümleri, sinema filmleri, kitapların tanıtımları ve kenar yazıları.

Birmilyon: Farklı kategorilerde ödüllü yarışmalar, oyunlar ve üyeler için mesaj panosu yer alıyor.

Bulutsu: Günlük olarak güncellenen astronomi fotoğraflarını yayınlayan bir site.

Cep Sineması: Türkiye’nin ilk ve tek kısa film podcast’inde her hafta iki yerli kısa film yayınlanıyor.

Cinefan.net: Vizyondaki filmler, yeni çıkan DVD’ler, film eleştirileri ve puan tablosu.

Clubeer: Eğlence dünyası ve Hollywood’dan haberler, giyim, aksesuar, dünyadan parti mekanları ve duyurular yer alıyor.

Feng Shui: Nedir, tarihçesi, element teorisi, okulları, seminerleri hakkında bilgiler.

Filmin Sonu: Film ve DVD’ler hakkında gösterime girmeden önce detaylı bilgi ve interaktif arabirim içermekte.

FotoKritik: Fotoğrafçıların çalışmalarını yayımlayabildikleri, çalışmalara puan ve eleştiri yazılabilen, forumlarda bilgi paylaşımı yapılabilen bir paylaşma sitesi.

Martı Uçurtma Kulübü: Uçurtmalar hakkında çeşitli bilgiler, festivaller, etkinlikler ve forum bölümü yer alıyor.

Merlin’in Kazanı: Hileler, incelemeler, tam çözümler sunan oyun sitesi.

MetalDamage: Oyuncuların sürücü olarak yarıştıkları simulasyon oyunu.

Moda Türkiye: Günlük güncellenen moda haberleri, uluslararası podyumlardan en son koleksiyonlar ve tasarımcılar.

Mutfak Rehberi: Lokantalar, ölçüler, terimler, püf noktaları ve tarifler hakkında bilgi sunan bir site.

Oyunga: Çeşitli tek kişilik zeka oyunlarının yer aldığı web sitesi.

Özetoku: Çok sayıda haber kaynağından haber özeti yayını yapan bir site.

Pandül: Dağcılık konusunda temel bilgilerin bulunduğu bir site.

Reklamz: İşbirliğine dayalı, reklam verenler ve sitesine reklam almak isteyenler arasında köprü kuran bir site.

ResimSakla: En fazla 4 MB boyutunda resim yükleme imkanı sunuyor. Kişisel galeri ve paylaşım grubu oluşturma seçenekleri mevcut.

Sabah Podcast: Çeşitli kategorilerdeki haberlerin sesli ve yazılı olarak size ulaşmasını sağlayan bir yayın dağıtım sistemi.

Web Standartları Site Yarışması: Web standartlarına uygun, geçerli kodlar ile site yapımını teşvik etmek amacıyla yapılan bir yarışma.

Unutturma: Özel ve önemli günlerinizi hatırlayın.

Upload Paylaş: 300 MB’ye kadar dosya yükleme ve paylaşım imkanı.

YumiYum: Sosyal yer imleri saklama ve paylaşım platformu.

Zomla: Ücretsiz e-posta, haber, galeri, komik surat gibi bilgi ve eğlence servisleri sunan bir portal.
Mesaj06.10.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

bazılarının .org .com .net gibi uzantıları yukarıdaki mesajımda yok google'den aratıp detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz...

İyi Eğlenceler Wink
Mesaj06.10.2008, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Paylaşımınız için sağolun...Fakat biraz reklam yapmış gibi oluyorsun. Wink
Mesaj06.10.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Doğru söylüyorsun ben de yararlı olabilir diye düşündüm.Hiçbir art niyetim yok.Bu sitelerden buralara isimlerini yazdığım için para almıyorum Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj07.10.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel paylaşım
Önceki mesajları göster: