Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2008, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güsel.. Wink
Mesaj02.12.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağol

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj02.12.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehabalar

Uzun bir süredir aranızda olamadığım için foruma da pek göz atamamıştım.Bugün mesajıma baktığımda şok geçirdim.Bunu sebebi bu kadar ilgi göreceğini pek sanmamış olmamdı.(Böylece benim en çok okunan mesajım oldu;D) Bu başlığımı okuyan ve yorumlayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Yakında sizlere yeni hazırladığım bazı çalışmaları sunmak için sabırsızlanıyorum.Tüm Bedava Sitem'e keyifli vakitler geçirmenizi diliyorum. Wink
Mesaj03.12.2008, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

40 Yıl Dusunsem Aklıma Gelemz Yani ilginç bir Paylasım
Tsekkurler;) Wink

Mesaj04.12.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Tşk

Süperr bişey
Mesaj04.12.2008, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

Eminim ki bunların yapımı yarım saati geçmemiştir.Çünkü o başta koyduğun fuar hazır google sketchup kalıpları.Ama yinede güzel... Wink
Mesaj11.12.2008, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tırdan çok tanka benziyor:d
Mesaj11.12.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar...

taprojeler yazmış:
Eminim ki bunların yapımı yarım saati geçmemiştir.Çünkü o başta koyduğun fuar hazır google sketchup kalıpları.Ama yinede güzel... Wink

Haklısın.Ama 2. hazırldağım için ne yalan söylim birkaç saatimi almıştı:Aslında onda da hazır kalıplar vardı ama ozamanlar programı daha yeni kullanmayı öğreniyordum.
Mesaj18.12.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Çalışmanız İse Gerçekten Mükemmel Bir Çalışma Olmuş Başarılarınızın Devamını Dilerim...
Mesaj26.12.2008, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
İlk Çalışmanız İse Gerçekten Mükemmel Bir Çalışma Olmuş Başarılarınızın Devamını Dilerim...

Onlar ilk çalışmalarım.Çok önceden okulumun da tasarımını yapmıştım.Çok eksiklikleri var.(Örneğin çatıyı çizmedim Very Happy )Buyrun gerçek resmi ve benim 3D haliyle karşılaştırın.Çok ama çok az benzemişVery Happy

Mesaj28.12.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunları Google Skecht Up programıyla yapmıştım.Bakın aşağıdakilerde Paintte çizdiğim ilk resimler.

Kafayı ufolarla bozduğum dönemler :mrgreen:Resim çok gerçekçi değil mi? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj03.02.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun zamandır resimleri upload etmeye vakit ayıramıyordum.İşte aşağıda hayali bir taşımacılık ofisi bulunmakta.Ayrıca bunun özelliği Google Skechtup programında ilk yaptığım çalışma.O yüzden çok kötü bişey olmuştu

(Bu resimi 2 kere upload ettim ama bozuk çıkıyor nedense)

İlginç bir bina tasarımı yapmıştım yazda.Onun üzerinde biraz değişiklikler yapıp biraz sonra onun resimlerini de upload edeceğim Wink
Mesaj04.02.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin yapacağın oyun ne oldu ,?
Mesaj04.02.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

princetwoja yazmış:
senin yapacağın oyun ne oldu ,?

Daha bitirmedim.Az kaldı. Wink