Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2008, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Windows XP Teknik Genel Bakış

Windows XP, Windows 2000 ve Windows Me’den sonraki Microsoft Windows sürümüdür. Windows XP, en iyi Windows sürümünü oluşturmak üzere Windows 2000’in Tak ve Kullan gücünü standart temelli güvenlik, Windows 98 ve Windows Me’nin en iyi özellikleriyle birlikte yönetilebilirlik ve güvenilirlik kullanımı kolay arabirimi ve yeni destek hizmetlerini bir araya getirerek Windows işletim sistemlerini ortak bir yerde buluşturmuştur.

Bu raporda, Windows XP’deki yenilikler teknik açıdan genel olarak incelenmektedir. Yeni teknoloji ve özelliklerin işin yapılması, bilginin paylaşılması, masaüstünüzün yönetilmesi, mobil bir bilgisayarla yolculuk ederken verimliliğinizin kaybolmaması, yardım alma ve birçok bilgi işlem görevinin yerine getirilmesi konularında ne denli büyük kolaylıklar sağladığını göstermektedir.

Windows XP, geliştirilmiş Windows 2000 kodunu temel alarak ve ev ve işyeri kullanıcılarını hedefleyerek, farklı sürümler halinde oluşturulmuştur. Windows XP Home Edition ve Windows XP Professional. Tersi belirtilmedikçe, bu raporda, işletim sisteminin her iki sürümünde ortak olan teknolojilerden ve özelliklerden söz edilecektir.
Mesaj05.11.2008, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol
______________


Mesaj05.11.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingmega yazmış:
saol


Wink
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu