Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2008, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: 5. Ayımızı Doldurduk :)

Bedava Sitem ile tanışalı 5. ayımızı dolduruyoruz.Aslında sitemiz 5 ay önce kurulmasına rağmen ilk tecrübe ve bilgisizliğin de getirdiği acemilikle yaklaşık olarak 3 ay önce hayat buldu.İlk zamanlarda çok uğraştım ama sitemin başına kötü bir olay geldi.Bir daha da elimi sürmedim.3 ay önce sorunu çözdüm ve sitemin üzerine yoğunlaşmaya başladım.O zamanlarda htlm kodlarıyla tanıştım.Sitemin yeniden kalkınmasını sağlayan htlm kodları idi.Resmen yeniden sitem hayat bulmuştu ve benim hevesim yeniden dönmüştü.Başta da dediğim gibi bilgisizliğim yüzünden sayfalara yazılar yazıp insan gelmesini bekliyordum.Bu işleri öğrenince reklamın önemini kavramaya başladım.Site vardı ama içeriği???İnternette başladım değişik içerikler aramaya .Bunlardan hoşuma giden bazılarını siteme ekledim ziyaretcilerin hoşnut kalacağı düşüncesiyle.Bir zamanlar yaklaşık olarak her 2 saat de bir yeni kodlar eklemeye başladım.Fakat sitem çok karışık olmuştu.Gereksizleri sildim.bugüne kadar nasıl geldiğimi sizlere anlattım.Şimdi sadece kendime özgü bir tasarım yapmaya çalışıyorum.Hazır tasarımlar üzerinde şimdilik ufak değişikler yapmaya başladım.

Aslında bir site yapmak bana yetmedi 1 oyun 1 de futbol sitesi yaptım.Ancak onlar fazla tutmadı.Onlar yardımcı site olarak duruyolar şimdi Mr. Green

Sizden şunu istiyorum.Siteme daha nasıl değişik şeyler ekleyeyim,siz nasıl içerikler istersiniz,sitelerde nelerden hoşlanırsınız. veya nelerden hoşlanmazsınız.Düzgün bir site nasıl özelliklere sahip olmalı,insanda nasıl bir izlenim bırakmalı,nasıl görünmeli gibi sorulara sitemi inceleyerek yanıtlarsanız sevinirim Wink
Eksiklerimi ben değil sizler karar vermelisiniz.Çünkü internet kullanıcısı olarak benim için kendi tespitlerim değil sizin tespitleriniz en doğrusu olur.
Mesaj06.11.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: -

Siten fazla iyi degil
Mesaj06.11.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: -

webmasterkaynak yazmış:
Siten fazla iyi degil

Peki nerelerini beğenmediniz Question