Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Flört, aşkını bul, sevgilini bul gibi reklamları İSTEMİYORUZ

Bu ikinci yazışım kalkana kadar da yazmaya devam edeceğim, sitemizin üzerinde bizleri yozlaştıran, maneviyatımızı zedeleyen, ahlaki çöküntüye sebep olan reklamları artık istemiyoruz, belki isteyen olabilir onlar koysunlar benim gibi bir çok kişi istemiyor, kaç defa bu foruma yazıldı niye bize kulak vermiyorsunuz, niye istediğimizi bir kez olsun uygulamıyorsunuz?
O reklamları cılkıda çıktı zaten, bunların yerine daha doyurucu daha çekici reklamlar olabilirdi. 18 yaş üstüne hitap ediyor dendi geçen yazdığımda, siz hiç inandırıcı buluyormusunuz bunu? Buna çocuklar bile kanmaz...10 yaşındaki bir çocuk yaşını 18 diye yazamaz mı bu aşkını bul vs. gibi sitelere?? Ne kadar güvenli bu siteler? Bu sitelerin sahipleri kimler ah bir bilseniz.. Bunlar hep bizleri çürütmek için ve de başarıyorlar malesef.
Lütfen uyanın artık, bu reklamlar hem göze hoş gelmiyor hemde toplum açısından ahlaki değerlerle bağdaşmıyor. Asıl site yetkilileri bu mesajlarımızı yoksa okumuyorlar mı? sadece moderatörler okuyup siliyorlar mı? Umarım öyle değildir. Lütfen değerlerimize sahip çıkalım, kendimize gelelim artık. Ne zaman silkineceğiz artık, yine maksadım yanlış anlaşılmasın; maksadım bedava-sitem i rencide etmek değil, bedava-sitem bu günlere geldiyse artık yarınını iyice düşünmeli , olaylar karşısında iyi karar vermeli bu sayede İnsanlara faydalı olabilecektir... İyi sonuçları bekliyoruz..
Mesaj08.11.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba daha önce başlık açılmıştı Wink
Mesaj08.11.2008, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet açıldı ama, ilgilenen yokk. sadece bize geçiştirici cevap yazılıyor, bir sorun var diyoruz ortada , soruna malesef çözüm yok.
Mesaj08.11.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba,
Bahsettiğiniz reklamlar reklam servislerinin sagladıgı reklam lardır..yani kişi yada kurumlar özellikle bu tur reklamları yayınlamak için ekstra başvurularda bulunmamaktadır..
ikinci bir husus;
şöyle düşünün,ülkemizde dijital platformda yayınlanan bir çok tv kanalı bulunmakta,tabi bunların içerisinde sizin tabirinizle maneviyatımızı zedeleyen ahlak çöküntüye sebep olabilen kanllarda mevcut,ama bir uzaktan kumanda var yani dilediginiz kanala dilediginiz zaman bakabilme özgürlügüne sahipsiniz..
internet ortamıda aynı şekilde dir..
siz istemiyor olabilirsiniz..ama o reklamlar sayesinde harçlıklarını çıkaranlardan tutun evini geçindiren insanlara kadar rastlamak mümkün..
Yine sizin tabirinizle bu sitelerin sahibi kim bir bilseniz gibi bir düşünce söz konusu,sitenin sahipleri herkes olabilir genel olarak internet platformunu düşünürseniz saglayıcınızdan bu hizmeti sunana kadar didik didk incelemek gerekiyor..
kendime göre düşüncelerinizde haksızsınız..ama tabiki kişisel düşüncenizdir saygı duyarım..
ayrıca genel problemler bölümünde bu tip başlık açmamanızı forum kurallarına özen gösterimenizi rica ederim.
iyi eglenceler

______________


Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu