Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2008, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adsense

Ben siteme reklam almak istiyorum google adsense parayı sadece banka hesabına mı yatırır banka hesabım yok ne yapıyım? Question Question Question
Mesaj16.11.2008, 01:50 (UTC)    
Mesaj konusu: adsense

sanırım yalnızca banka hesabıgerekiyor bankadan alırsan dahaiyiolur
Mesaj24.11.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece Banka havalesi diil Cekde yolluyorlar ama Kayit oldugunda bunun detaylarini görmen lazim. Reklamlara tiklanirsa ve bu tiklama karsiligi olarak 100 dolar birikirse para toplanir ve cekin evine yollanir. Yada Paypal hebin varsa orayada yollanabiliniyor. Ayrintili bilgiyi google/adsense ' de bulabilirsin.
Mesaj25.11.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adsense Bazı Tr.gg Lileri Kabul Etmiyor Bunun Nedeni Siteniziz Daha çok Geliştirmelisiniz Hit Ve Pr nizi Arttırın..!!
Mesaj28.11.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg sitelerini onaylamıyorlar ayrıca banka hesabın varsa hesabına yoksa ptt ile bir kurye ile evine
Mesaj29.11.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg sitelerine Google Reklam vermiyor diye bir şey söz konusu değil. Adsense Kurallarına uyan her siteye Google Reklam verir. Bize verdiği gibi.
Mesaj29.11.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar adsenseyi paypal ile kullanabiliyor muyuz?
Mesaj01.12.2008, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adsenseyi Sadece EFT ve Çek şeklinde kullanabiliyorsunuz. EFT Banka yolu ile. Çek ise bildiğimiz çek ama bozdurması hem zahmetli hemde masraflı. Biz EFT ile alıyoruz hem hızlı hemde hiçbir masrafı yok.
Mesaj02.12.2008, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

www.salmanli.tr.gg kardes bak siteme bana verdi hatta 400 ytl aldım..ben..sizde reklam alın arkadaslarım hile yapmayın ytr.
Mesaj05.12.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: ........

bende adsense kullanıyorum ama param dolmadı henüz:d
Mesaj07.12.2008, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ........

tasarim51 yazmış:
bende adsense kullanıyorum ama param dolmadı henüz:d

sen alamazsın sitende link'e yönlendirme var para alamazsın bence
Mesaj07.12.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu işin Bencesi Sencesi yok. Parayı alması imkansız. Çok bariz bir şekilde kural ihlali. Zaten bu saatten sonra yapacak birşeyde yok. Google Veritabanına kayıt etmiştir siteyi.
Mesaj26.01.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Slm
kaç gündür uğraşıyorum adsense hesabımı bir türlü aktif edemedim
hata veriyor (404) bulunamadı diyor, adresime html istedim yüklendi diyor, göderdim ben burdan görebiliyorum diyor, hesabım bir türlü okeylenmiyor.kullanıcı adım var google es zamanlı e postam var yinede olmuyor.....siteme video eklemiştim birde müzik kutusu ekledim onlardan olurmu acaba..
bir bilencevap verse sevinirim..şimdiden teşekkürler. Crying or Very sad
Kod:
Önceki mesajları göster: